Skocz do zawartości

XII Subariada Albania+Czarnogóra:29.07– 5.08.2018 oraz XIII Subariada Bułgaria:7-14.08.2018


marraass

Rekomendowane odpowiedzi

Albania/Czarnogóra "pierwsza":

Potwierdzam oczekiwanie w rezerwie załóg Kambol i BazaN (- mam pełnomocnictwo ;)).

 

Albania/Czarnogóra "druga":

Potwierdzam udział na liście podstawowej załogi Kambol (ale zrezygnuję jeśli się uda wskoczyć na pierwszy termin).

Wykreśliłem z listy podstawowej załogę BazaN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albania/Czarnogóra "druga"

 

Mamy w tym momencie 2 potwierdzone wolne miejsca na tę wyprawę. Z listy rezerwowej na 1szym miejscu jest @Sebastian W. ale jak do tej pory nie potwierdził udziału.

Z racji tego że jestem 2-gi na liście rezerwowej i potwierdzam chęć udziału chciałbym jedno z tych 2 wolnych miejsc zająć co skróci obie listy rezerwowe (usunę się też z rezerwy na I-szy termin) będzie trochę mniejsze zamiesznie:). Dla Sebastiana wciąż będzie czekało jedno wolne miejsce. Czy ktoś ma coś przeciwko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli chodzi o moją skromną osobę to proszę sobie ...... nie będę cytować klasyka....

Absolutnie i bezapelacyjnie do mojego końca lub jej......pragnę pozostać na pierwotnie wpisanej liście !!!

Czyli ALBANIA/CZARNOGÓRA i BUŁGARIA w wersji 1.

Czy ktoś z szanownych adminów może mnie tam na stałe wpisać?

 

 

Dziękuję

 

Kurde co się porobiło. Człowiek listy nie podpisze i już chcą go z kolejki wywalić. 

 

Edytowane przez Urabus
Polityka, polityka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sebastian W napisał:

Witam.

Jeśli chodzi o moją skromną osobę to proszę sobie ...... nie będę cytować klasyka....

Absolutnie i bezapelacyjnie do mojego końca lub jej......pragnę pozostać na pierwotnie wpisanej liście !!!

Czyli ALBANIA/CZARNOGÓRA i BUŁGARIA w wersji 1.

Czy ktoś z szanownych adminów może mnie tam na stałe wpisać?

 

 

Dziękuję

 

Kurde co się porobiło. Człowiek listy nie podpisze i już chcą go z kolejki wywalić. 

 

 

Nikt nikogo nigdzie nie wywala :) Do Bulgarii w pierwotnym teminie jestes na liscie rezerwowej na siodmym miejscu, a do Albanii/Montenegro na 11 :) 

Edytowane przez Urabus
Korekta cytatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Than_Junior napisał:

 

Nikt nikogo nigdzie nie wywala :) Do Bulgarii w pierwotnym teminie jestes na liscie rezerwowej na siodmym miejscu, a do Albanii/Montenegro na 11 :) 

Już się martwiłem a nawet zdenerwowałem, że jakaś "dobra zmiana" chce mnie wysłać gdzieś do czarnej .... ale nie góry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2017 o 05:56, Than_Junior napisał:

 

 

Uwaga! Chyba ogarnąłem... Jest arkusz googlowski poniżej. Wpierw kilka istotnych informacji:

 

- każda Subariada ma osobna zakładkę (na dole arkuszu)

- oczywiscie pierwszeństwo należy sie pierwotnym listom rezerwowym na pierwsze terminy, dlatego je przywróciłem. Co prawda chętni z rezerwy z pierwszych terminów zostali zapobiegawczo skopiowani na terminy drugie, ale to nie oznacza, ze nie sa zainteresowani pierwotnymi terminami :)

- prowizorycznie przekopiowani sa na drugich terminach wpisani na SZARO. Zainteresowanie drugimi terminami należy potwierdzić zmieniając kolor swojego nicka na CZARNY

- proszę nie zajmować sie innymi uczestnikami, a jedynie sobą (dotyczy potwierdzania, dopisywania sie do rezerw lub usuwania sie z list). Proszę NIE WSKAKIWAĆ z rezerwy na główna listę bez porozumienia z forum!!

- proszę informować o zmianach na forum!

- dyskusja wciąż trwa wyłącznie na forum, nie w arkuszu 

 

- i na koniec proszę samemu pilnować swojego miejsca w kolejce, to jest zadanie dla kolektywu, a nie zgłaszanie sie w biurze turystycznym :P 

 

sprawdzcie czy wszystko jest ok, myśle ze tak.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-yVDIlw7JWPRBz9_EhBu9Rt57SnupFElnS8zKDuSpKs

 

Trochę człowiek posiedzi na urlopie z dala od technologii .... a tu takie rzeczy :) Than_Junior niezła robota z tym arkuszem :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Nie było mnie dłużej i widzę, że się cuda dzieją :). Nie chcę sam zmieniać list, żeby komuś kuku nie zrobić tak jak mnie, mimochodem, zrobiono ;).

Bułgaria w drugim terminie mi nie pasuje zarówno z powodu terminu właśnie, jak i wersji - light. Poproszę kogoś orientującego się i uczynnego (lub odpowiedzialnego za organizację) o przywrócenie mnie do pierwotnego terminu Bułgarii. Mam nadzieję, że moja pierwotna deklaracja ma większą wagę niż termin mojej obecnej wypowiedzi i nie wyląduję na samym końcu rezerwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wszystko ok. Piszę żeby nikt nie pomyślał, że się rozmyśliłem :) . Proponuję aby każdy dopisujący podwał nr subariady np. XII i XIII - pozwoli to uniknąć jakiegoś dodatkowego zamieszania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu... To ja jeszcze proponuję, aby z każdej z list (nie-rezerwowych) zgłosił się jeden pewniak, który będzie odpowiedzialny za dany wyjazd (tzw. ogarniacz). Zakładam, że marras nie chce ogarniać 5 wyjazdów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...