Skocz do zawartości

Outback-manetka regulacji głośności


lepinio

Rekomendowane odpowiedzi

Outback MY’11, oryginalne radio ze zmieniarką, nie działa mi od dwóch miesięcy manetka w kierownicy do podgłaśniania, ściszanie działa, podgłaśnianie nie. Jeśli chodzi o normalne funkcjonowanie radia, nie ma problemu, mogę pokrętłem przy radiu, gorzej gdy rozmawiam na głośnomówiącym przez telefon, bo do tej pory reagował tylko manetką, na próbę podgłośnienia rozmowy. Czy jest jakiś sposób na podgłośnienie w ustawieniach radia, czy pozostaje tylko naprawa manetki? Nie wiem czy ktoś to robił i jak to wygląda kosztowo. Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wymiana na gwarancji po ok 2 latach. Kolejna usterka po kolejnych 2, ale auto już po gwarancji. Wg info z ASO to jakaś wiązka/taśma łącząca kierownicę z resztą samochodu. Wówczas koszt 2500 netto bez robocizny. Odpuściłem. U mnie w chłodne dni chodzi w ciepłe (>20st) tylko ścisza co jest szczególnie irytujące przy korzystaniu z BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2017 o 08:48, lepinio napisał:

Outback MY’11, oryginalne radio ze zmieniarką, nie działa mi od dwóch miesięcy manetka w kierownicy do podgłaśniania, ściszanie działa, podgłaśnianie nie. Jeśli chodzi o normalne funkcjonowanie radia, nie ma problemu, mogę pokrętłem przy radiu, gorzej gdy rozmawiam na głośnomówiącym przez telefon, bo do tej pory reagował tylko manetką, na próbę podgłośnienia rozmowy. Czy jest jakiś sposób na podgłośnienie w ustawieniach radia, czy pozostaje tylko naprawa manetki? Nie wiem czy ktoś to robił i jak to wygląda kosztowo. Z góry dzięki za pomoc

Witaj w klubie !!!. Mam to samo. Taka rada: możesz spróbować pogłaśniać na skręconej kierownicy. Wtedy działa. Pamiętaj tylko żeby wtedy nie jechać za szybko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak jest na wprost to nie działa. Jeśli obracam kierownicą to zaskakuje. Od około 2 tygodni, czyli jak ustały upały dokonała się samonaprawa i wszystko działa. Do lata spokuj

Edytowane przez alepka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...