Skocz do zawartości

Kryptowaluty


brunon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się podepnę pod temat i zapytam jako laik, boję się trochę zainwestować ale takie czasy że ryzykować trzeba, ktoś poleci jakieś aplikacje przez które warto inwestować? Znajomy mnie namówił i na ten moment korzystam z binance ale tylko obserwuję co się dzieje. Ewentualnie które krypto omijać szerokim łukiem? W "zwierzęce" nie będę inwestował zależy mi na czymś na czym się nauczę tego i jak stracę to niewiele, kwota do zainwestowania też nieduża bo na początek 1tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kapsel93 napisał:

A ja się podepnę pod temat i zapytam jako laik, boję się trochę zainwestować ale takie czasy że ryzykować trzeba, ktoś poleci jakieś aplikacje przez które warto inwestować? Znajomy mnie namówił i na ten moment korzystam z binance ale tylko obserwuję co się dzieje. Ewentualnie które krypto omijać szerokim łukiem? W "zwierzęce" nie będę inwestował zależy mi na czymś na czym się nauczę tego i jak stracę to niewiele, kwota do zainwestowania też nieduża bo na początek 1tyś.

o paaaanie,

temat rzeka.

kwestia jakie masz doswiadczenie ogolnie na rynkach.

Binance jest ok, najwieksza gielda i raczej sie nie zwinie z dnia na dzien.

na rynku jest teraz z 10 tys coinow, a porzuconych pewnie ze 2, takze ciezko powiedziec co omijac, a co nie.

tak naprawde powinienes kazdy projekt sam sprawdzic i samodzielnie zdecydowac czy jest ok i czy chcesz w to wrzucic wlasna kase.

jest sporo wynalazkow ktore maja ogromne strzaly i ogromne spadki, musisz tego na maxa pilnowac, zeby wyjsc w pore jak zacznie mocno spadac.

na zwierzece jest hype, mozliwe sa spore wzrosty, ale to shit za ktorym nie stoi zadna technologia czy uzytecznosc.

najbardziej rozsadna rada na poczatek jest wejscie w 3-4 projekty z top5 i obserwowanie rynku.

 

Edytowane przez Ayo
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ayo ma racje. 

 

wg mnie jestesmy przed bessa mniejsza lub wieksza moE byc poprostu korekta i np rok akumulacji i stagnacji. 

 

Ja bym wybral 1-2 projekty przy takim kapitale

 

Musisz zdawac sobie sprawe ze planB rozciagnie sie w czasie i nie spodziewaj sie w tym momencie spektakularnych wzrostow na top 10 top 20, oczywiscie sa wyjatki :).

ja skupilem portfel btc eth bnb ada dot a z eksperymentow ERN i VADER..

 

 

TIP

Jesli uczysz sie biance giełdy dobrze miec ich coina BNB obniza koszty tranzakcyjne mozna uczestniczyc nim w nowych projektach i jak ma sie ich karte to podbija cashback 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, Kapsel93 napisał:

Panowie jeszcze nie inwestowałem ciągle obserwuję krypto lecą mocno w dół myślicie że to dobry moment na inwestycję czy poczekać jeszcze chwilę ?

Ja bym jeszcze poczekał  jak BTC zbliży sie do 30000 usd 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.05.2022 o 06:51, przymar napisał:

Zainteresowani przenieśli się na forum Ferrari

Lambo Panie !

image.jpeg.ecad7881d482ae5a5e3234f7429f62de.jpeg

 

Rynek zlecial, wrocilismy do poziomow sprzed roku, ale jeszcze 1,5 roku temu BTC byl poziomie 20k i zastanawialismy sie czy przebije poprzednie ATH.

 

image.png.66849989867f5da8f4cbfb44750923de.png

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sranie w banie z poziomami i wielkimi AT.

mialo byc teraz czytelniej, glass node mial dac sygnaly konca hossy, kazdy wielki ekspert mial swoje tajne wskazniki z ktorymi mozna bylo sie zapoznac na zaknietych platnych grupach... 

i co ?

i ulica znowu zostala wydymana

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda tak że był ogromny wpływ pandemii-lockdownów na wzrosty. Był to czas luzowania polityki monetarnej a  to nie wróci za szybko. Ludzie mają mniej wolnej gotówki by inwestować.
Chiny były ogromnym graczem na rynku a tam rząd podejmuje kroki żeby zniechęcić ludzi do krypto. Oni tam nie lubią żeby ludzie zajmowali się rzeczami nieproduktywnymi. Bez zaangażowania Chińczyków, wydaje mi się niemożliwe żeby straty zostały odrobione.
Raczej wielkich wzrostów bym się nie spodziewał, prędzej ustabilizowania ceny albo spadków.
 

obraz_2022-06-20_110326729.png

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 26.01.2021 o 18:56, Ayo napisał(a):

ale to wracamy do walkowanego tematu "czy BTC ma wartosc/dlaczego BTC ma wartosc".

cale playlisty na YT znajdziesz na ten temat.

w krypto masz taka sama AT jak analize fundamentalna jak na innych rynkach.

jedynie ryzyko wieksze bo kazdy moze coina zrobic i wypuscic go na gielda, zebrac kase i zwiac.

ale to tez powoli sie konczy.

Co tam panie analiza fundamentalna obecnie prognozuje? :)

A śmieszki na bok: jeśli kto chce zrozumieć co się właśnie stało się to polecam taką lekturkę:

 

750761.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Gdzieś w internetach przewinęło mi się info, że odnosząc się do poziomu inflacji, to aby przebić wartość ostatniego ATH, BTC musiałby teraz kosztować ~75kUSD. Ile w tym prawdy, nie wiem.
To the moon! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...