Jump to content

Tabliczka znamionowa

remoo

Recommended Posts

Gdzie w wersji USA można znaleźć tabliczkę znamionową w Tribece poliftowej (chodzi o dane dot. mas auta)? Szukałem w necie i w możliwych miejscach nic takiego nie występuje (są tylko nalepki). A dzisiaj miałem niemiłą niespodziankę w postaci problemów z przeglądem rejestracyjnym. Nigdzie nie mogliśmy znaleźć rzeczonej tabliczki! A auto ściągane z USA ale przez salon Subaru, więc wydawałoby się że wszystko powinno być jak należy. A nie jest.... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś potwierdził czy są takie tabliczki czy nie.

Gdzie w wersji USA można znaleźć tabliczkę znamionową w Tribece poliftowej (chodzi o dane dot. mas auta)? Szukałem w necie i w możliwych miejscach nic takiego nie występuje (są tylko nalepki). A dzisiaj miałem niemiłą niespodziankę w postaci problemów z przeglądem rejestracyjnym. Nigdzie nie mogliśmy znaleźć rzeczonej tabliczki! A auto ściągane z USA ale przez salon Subaru, więc wydawałoby się że wszystko powinno być jak należy. A nie jest.... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś potwierdził czy są takie tabliczki czy nie.

Sa dwie naklejki na drzwiach kierowcy i pasażera

wysłane z tel.

Zmień diagnostę. Ja w tamtym roku jak sprowadziłem Pacifica, to na przeglądzie zerowym diagnosta część danych ściągnął z jakiegoś systemu a brakujące jak np dokładna pojemność silnika wpisał ręcznie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Znajomy więc pomarudził ale podbił. Ostrzegał jednak że w przyszłym roku to nie przejdzie, tak jak np. niehomologowane lampy z przodu. Ma być większa kontrola i surowsze konsekwencje, zarówno dla kierowców jak i diagnostów. Coś w tym jest bo słyszałem podobne ostrzeżenie od innego diagnosty przy rozmowie dot. lamp w autach z USA.