Skocz do zawartości

Tabliczka znamionowa


remoo

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w wersji USA można znaleźć tabliczkę znamionową w Tribece poliftowej (chodzi o dane dot. mas auta)? Szukałem w necie i w możliwych miejscach nic takiego nie występuje (są tylko nalepki). A dzisiaj miałem niemiłą niespodziankę w postaci problemów z przeglądem rejestracyjnym. Nigdzie nie mogliśmy znaleźć rzeczonej tabliczki! A auto ściągane z USA ale przez salon Subaru, więc wydawałoby się że wszystko powinno być jak należy. A nie jest.... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś potwierdził czy są takie tabliczki czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w wersji USA można znaleźć tabliczkę znamionową w Tribece poliftowej (chodzi o dane dot. mas auta)? Szukałem w necie i w możliwych miejscach nic takiego nie występuje (są tylko nalepki). A dzisiaj miałem niemiłą niespodziankę w postaci problemów z przeglądem rejestracyjnym. Nigdzie nie mogliśmy znaleźć rzeczonej tabliczki! A auto ściągane z USA ale przez salon Subaru, więc wydawałoby się że wszystko powinno być jak należy. A nie jest.... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś potwierdził czy są takie tabliczki czy nie.

Sa dwie naklejki na drzwiach kierowcy i pasażera

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień diagnostę. Ja w tamtym roku jak sprowadziłem Pacifica, to na przeglądzie zerowym diagnosta część danych ściągnął z jakiegoś systemu a brakujące jak np dokładna pojemność silnika wpisał ręcznie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy więc pomarudził ale podbił. Ostrzegał jednak że w przyszłym roku to nie przejdzie, tak jak np. niehomologowane lampy z przodu. Ma być większa kontrola i surowsze konsekwencje, zarówno dla kierowców jak i diagnostów. Coś w tym jest bo słyszałem podobne ostrzeżenie od innego diagnosty przy rozmowie dot. lamp w autach z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...