Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2019


Nowicjusz

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Lisek napisał:

Ja jestem ciekaw pracy sprzedawców w salonach który będą musieli się gimnastykować ,żeby sprzedać drogie auto bez silnika:)

To przecież proste, będzie tak jak dotychczas, ze liczba chętnych jest większa niż pula aut dostępnych w PL. :yahoo:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lisek napisał:

Ja jestem ciekaw pracy sprzedawców w salonach który będą musieli się gimnastykować ,żeby sprzedać drogie auto bez silnika:)

Zaraz na AOW i pewnie niedługo na A4 zrobią odcinkowy pomiar prędkości. Okaże, ze 150 KM wspomagane elektrykiem przy ruszaniu będzie optymalne ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

mysle, ze w przypadku e-Forka bedzie podobnie ;)

auto jest wieksze, wygodniejsze, a ze dynamika bez szalu, to coz, ludzie po troszke sie do tego przyzwyczajaja... wczesniejsze wolnossace Forki tez szalu nie robily, a zobacz ile tego jezdzi

Hej, ja jeżdżę, nie jest tak źle, choć mocy brakuje. Chciałbym, tak za 5 lat wymienić na subaru z lepszym przyspieszeniem, co będzie nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, burton napisał:

Akcyza zmalała z 18.6 na 9,3 to może coś cena spadnie....

 

Ta wyższa akcyza jest na silniki powyżej 2 litrów, więc jej obniżenie nie ma wpływu na cenę e-boksera

Edytowane przez GREGG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Dziś oglądałem nowego forestera. Nie jeździłem bo jeszcze nie był zarejestrowany. Tak na szybko. Na plus: wnętrze auta,  profil boczny, tył nie, aż tak tragiczny jak na zdjęciach, może się podobać. Minus - przód auta bardzo masywny i srebrna nakładka na dole zderzaka jeszcze ją powiększa, srebrne lusterka wieją tandetą, lusterko wsteczne bez fotochromu (gorzej niż w xv), kierownica regulowana tylko góra dół, patyk do podpierania maski, podłokietnik nie przesuwany, klamki chromowane wolałbym w kolorze nadwozia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu jeździłem nowym Forkiem co miał tournee po salonach ale był w bieda edyszyn nawet z dokładanym radiem. Wczoraj oglądałem w salonie i wnętrze na duży plus w porównaniu z czwartą generacją ale to chyba tyle z pozytywów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paweł J. napisał:

kierownica regulowana tylko góra dół

 

raczej niemożliwe...

 

sprawdziłem w specyfikacji: kolumna kierownicy regulowana w dwóch płaszczyznach

Edytowane przez GREGG
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...