Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2019


Nowicjusz

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Achitofel Gilonita napisał:

problemem tego auta jest IMO i wygląd (paskudny) i ślamazarny silnik. :toobad:

Wygląd zewnętrzny można przeboleć jakby był odpowiedni piec pod maską.

 

W ogóle kiedy można spodziewać się pierwszych sztuk E-Boxera na ulicach?

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2019 o 18:56, Snuff napisał:

Subaru czerpie wzorce od najlepszych...Skody :lol: 

Dla mnie tył to koszmarek projektanta :facepalm:

 

 

Nie tylko Subaru. Jak odkryła Wyborcza, inni japońscy producenci jeszcze mocniej unifikują nadwozia swych pojazdów z niedoścignionym czeskim wzorcem.

IMG_3090.PNG

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Pytanie tylko czy to usterka czy wywalenie dziury bokiem :)

Czy jest jakiś 2.5T czy 2.0 DIT który zrobił 200-300 tysięcy bez takiej przygody? serio pytam, bez uszczypliwości 

 

Nie chcę zapeszyć, ale sporo ich już jest. Jak mnie uspokajał szef serwisu takich FXT które przeszły próg 200k trochę już jest, i generalnie nic strasznego się nie dzieje. Odnotowano jedną poważną awarię, jednak właściciel przyznawał iż silnik nie miał u niego łatwego życia. 

IMG_3009.JPG

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, radiolog napisał:

 wcale Twoją opinia nie będę się kierował.

właśnie dlatego przed wyrażeniem opinii napisałem IMO (In My Opinion)  ;)   Dzięki Bogu nikt tu nikomu NICZYJĄ OPINIĄ kierować się nie każe!  Rzeczpospolita Polska jest Wolnym i Demokratycznym Krajem (mimo opinii lewactwa :biglol:).  Satysfakcji z zakupu i bezstresowej exploatacji życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 08:20, chojny napisał:

Czy w nowym foresterze przy włączonych światłach do jazdy dziennej i jednoczesnym włączeniu się wycieraczek odpalają się automatycznie z tyłu światła? 

 

 

 

Zamówiłeś nowego forka ? Ty zamiast garaży to chyba jakąś halę masz, co ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jmiciuk napisał:

 

Zamówiłeś nowego forka ? Ty zamiast garaży to chyba jakąś halę masz, co ? :)

 

 

Nie, nie zamówiliśmy, z ciekawości pytam jak to działa. 

 

No hali brakuje, jest w planach a garaży się nazbierało już troche. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lisek napisał:

Jest 2,0i L lub 2,0 i S ale ten S to chyba nie wersja sportowa w sensie mocy:)

Dokładnie, to wersje stylistyczne ale w PL będzie tylko L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lisek napisał:

Jest 2,0i L lub 2,0 i S ale ten S to chyba nie wersja sportowa w sensie mocy:)

Przecież piszą "Esencja bezpieczeństwa". A jako że szybkie wytracenie prędkości może być niebezpieczne, nowy Forek nie da kierowcy szans się rozpędzić. Do tego EyeSight, trochę poduszek i mamy nowy image Subaru. Za chwilę dowiemy się, że jest eco, bo materiały, z którego je wytworzono są biodegradowalne, a przy produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę, bo skóry to tak naprawdę skaj, a  w firmie pracują sami weganie.

Ot, znak czasów... ;)

I proszę się nie złościć - to żart :)

 

 

Edytowane przez Tsunetomo
  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jaca68 napisał:

170 tys za forka bez silnika. To ja podziękuje. :biglol:

 

Rozsądna wersja to ok. 155 tys. zł. i sama w sobie nie jest zawyżona w stosunku do konkurencji. Toyota Rav 4 i Mistubishi Outlander mają podobnie słabe osiągi w wersjach CVT i 4x4, tyle że Rav 4 można kupić w wersji hybrydowej, jednak to już znacznie droższa zabawa i nie ma żadnych promocji wyprzedażowych. Mam tylko nadzieję że Subaru dopracuje swoją technologię na linii wydajności, gdyż aktualnie technologia e-boxer wydaje się rozwiązaniem przyjętym ad hoc w celu zmieszczenia się w normach emisji. Warto przy tym zauważyć, iż wersje z silnikiem 2.0 Di oferowane na Ukrainie i w Rosji mają przyspieszenie 10,5 do 100 km/h i jestem bardzo ciekaw owoców pracy naszych krajowych specjalistów:) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kristofor napisał:

 

Rozsądna wersja to ok. 155 tys. zł. i sama w sobie nie jest zawyżona w stosunku do konkurencji. Toyota Rav 4 i Mistubishi Outlander mają podobnie słabe osiągi w wersjach CVT i 4x4, tyle że Rav 4 można kupić w wersji hybrydowej, jednak to już znacznie droższa zabawa i nie ma żadnych promocji wyprzedażowych. Mam tylko nadzieję że Subaru dopracuje swoją technologię na linii wydajności, gdyż aktualnie technologia e-boxer wydaje się rozwiązaniem przyjętym ad hoc w celu zmieszczenia się w normach emisji. Warto przy tym zauważyć, iż wersje z silnikiem 2.0 Di oferowane na Ukrainie i w Rosji mają przyspieszenie 10,5 do 100 km/h i jestem bardzo ciekaw owoców pracy naszych krajowych specjalistów:) 

Ja jestem ciekaw pracy sprzedawców w salonach który będą musieli się gimnastykować ,żeby sprzedać drogie auto bez silnika:)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lisek napisał:

W przypadku XV 1,6 podobno relacja cena/wyposażenie sama  zrobiła robotę.

 

mysle, ze w przypadku e-Forka bedzie podobnie ;)

auto jest wieksze, wygodniejsze, a ze dynamika bez szalu, to coz, ludzie po troszke sie do tego przyzwyczajaja... wczesniejsze wolnossace Forki tez szalu nie robily, a zobacz ile tego jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisek napisał:

Ja jestem ciekaw pracy sprzedawców w salonach który będą musieli się gimnastykować ,żeby sprzedać drogie auto bez silnika:)

 

btw, drogie / tanie to pojecie b. wzgledne...

 

https://autogaleria.pl/ceny-samochodow-w-polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...