Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2019


Nowicjusz

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Michał W. napisał:

O ile dobrze pamiętam to osiągi przyśpieszenia w testach dziennikarskich były sporo lepsze od tych z tabelek Subaru, coś około 10 s. w 2.0i

 

Zniechęcają klientów jak mogą, żeby zachować "niszowość" :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, birkoff napisał:

Непосредственный впрыск топлива wg tłumacza oznacza Bezpośredni wtrysk paliwa dla obu silników. U sąsiadów pewnie bez GPF więc osiągi na eu pewnie będą słabsze....

Masz rację - teraz wpisałem w innego tłumacza i wyszło właściwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michał W. napisał:

i o to chodzi, jedziesz ulicą - dookoła sami szczęśliwi ludzie w swoich Toyotach i Skodach a czasem znienacka jakiś desperat w swoim Subaru - prawdziwy rodzynek w dzisiejszym świecie motoryzacji :)

Wystarczy pojechac do A. Mam wrażenie, że tam wiecej Subaru na kierowce niz w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2019 o 14:50, Eskulap2000 napisał:

Ja na Słowacji często spotykam Subaru

Ze wszystkich krajów europejskich, które odwiedziłem moim Outbackiem to Szwajcaria wydaje mi się być Mekką dla Subaru. Tak na oko to co piąte auto tam mijane to było Subaru. Czułem się tam jak w Polonezie w Polsce lat osiemdziesiątych, nie był najpopularniejszy ale było ich dużo ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał W. napisał:

Ze wszystkich krajów europejskich, które odwiedziłem moim Outbackiem to Szwajcaria wydaje mi się być Mekką dla Subaru. Tak na oko to co piąte auto tam mijane to było Subaru

 

Ale to zależy od regionu, byłem niedawno we wschodniej Szwajcarii i Subaru tam jak na lekarstwo (i wyłącznie stare auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GREGG napisał:

 

Ale to zależy od regionu, byłem niedawno we wschodniej Szwajcarii i Subaru tam jak na lekarstwo (i wyłącznie stare auta)

Moje spostrzeżenia to południe rejon Lugano, ale później jechałem do Lichtenstein czyli wschodnie rejony i Subaraków było sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michał W. napisał:

Moje spostrzeżenia to południe rejon Lugano, ale później jechałem do Lichtenstein czyli wschodnie rejony i Subaraków było sporo.

 

Czyli rejony dużo bliżej Alp i to wszystko tłumaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru confirms first electrified models planned for Europe

Trzeba czekać do Genewy na konkrety ale Subaru potwierdza co najmniej dwa modele e-boxer dla Europy! Jakby się tak pojawił Outback 2.0 DIT e-boxer B)

Edytowane przez FilipBB
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, FilipBB napisał:

Subaru confirms first electrified models planned for Europe

Trzeba czekać do Genewy na konkrety ale Subaru potwierdza co najmniej dwa modele e-boxer dla Europy! Jakby się tak pojawił Outback 2.0 DIT e-boxer B)

Będzie z pewnością Forester i pewnie XV (bo to już wszystko pokazali wcześniej).... oby tylko nie ze schowkiem na teczuszkę zamiast bagażnika jak w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich 

A ja właśnie nabyłem w PL 2.5 CVT MY19

Jestem zadowolony chociaż to dopiero parę dni. Poprzednio miałem Forestera 2.0 (benzyna, bez turbo) 

Jest ciszej i więcej miejsca. 

Ze zużyciem paliwa jak ktoś wcześniej pisał, 140 km/h licznikowe super, powyżej masakra. 

Super kamera z przodu i ANDROID Auto. Zadowolony też jestem z tempomatu. W tej cenie nie ma obecnie nic lepszego 4x4 na rynku. Myślałem jeszcze krótko o Stelvio 280 KM ale autentycznie bałem się że takim samochodem się zabiję na drodze (jestem już za stary na szaleństwa a widać za młody na kryzys wieku średniego). 

Xc60, v60CC, GLC i x3 pozornie są zbliżone cenowo, ale po doposazeniu do analogicznego poziomu odjeżdżają o 100k.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonie się nie podobała. 

Trochę za szybka (ta 280KM) i jednak droższa

I wreszcie codziennie mijałbym ASO gdzie z obsługą wyniesioną z Polmozbytu mają w GoogleMaps opinię 2 gwiazdki z haczykiem i do serwisu dymalbym na drugi koniec miasta. Miałem tak kiedyś z Fordem, strasznie frustrujące. Człowiek codziennie lekko się irytuje. Do subaru mam dalej, mniej nerwów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...