Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2019


Nowicjusz

Rekomendowane odpowiedzi

O widzę, że nowy na elektryczny ręczny. Po przesiadce z Francuza trochę mi tego brakuje. Mam nadzieję, że będzie działać pewnie i skutecznie.

W moim rączka od ręcznego podnosi się nienaturalnie wysoko. Do tego czasem zapominam ją zaciągnąć zanim zdejmę nogę z hamulca i ciężar auta opiera się o skrzynię, muszę sobie wyrobić odpowiednie nawyki

Pozdrawiam,
Robert

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem w ASO na przeglądzie. Samochód mam od miesiąca ale to demo salonowe, 4k km przebiegu i rok jazdy. To był mój pierwszy przegląd...

Pan, który przyjmował samochód sprawdził i powiedział krótko TTTM...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak na zdjęciu jest jednak za wysoko?

Poglądowo nałożyłem mniej więcej jak u mnie wygląda średnio zaciągnięty ręczny na tle takiego opuszczonego na dół.

Gdybym miał ciągnąć na maxa to pewnie jeszcze ze 3-4 ząbki by poszedł do góry.

ręczny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie forumowiczów. Jako świeżo upieczony użytkownik subaru (xv my 2018) rozglądam się za możliwością wymiany 2 autka w rodzinie również na subaru. Śledzę wątek o nowym foresterze. Najpewniej będę celował w auto 7-miejscowe - czy są jakieś przecieki na temat europejskiej wersji forestera oraz dostępności 3 rzędu siedzeń? Z tego co wiem wersja US ma taką opcję, ale tam wszystko jest wielkie. Będę wdzięczny za wszelkie info i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynek PL pewnie i tak dadzą 2.0 N/A 156 KM, na niektórych rynkach azjatyckich już dostępny. A więc skoro się da "włożyć" pod maskę Forka to w PL zapewne będzie jako jedyna opcja.:toobad: I nie chodzi o e-BOXER z elektrycznym wsparciem, chociaż i to kiepska opcja.

Edytowane przez Turanza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2018 o 18:17, przemekka napisał:

Myślę, że jest duża szansa właśnie na rynku europejskim na hybrydę. Ciekawe jestem jak to jeździ, w sensie czy większy moment rekompensuje choć większą masę. 

Pewnie zrekompensuje, ale tak do 90 km /h. O ile w mieście hybryda to miodzio o tyle za miastem to osiągi ma kiepskie. Dla mnie to nie jest problem jak nie muszę wyprzedzać. W Stanach pomykałem Priusem i byłem mega zadowolony. W PL czekam na kolejną generację hybrydy Lexusa gdzie elektryk ma pchać do 140 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z tymi monstrualnymi zwisami nowy Forek stal sie autem OBK-podobnym... :unsure:

oczywiscie i kierowcy tacy sobie, ale srednio dobrana trasa imho uwypukla raczej slabe niz silne strony tego auta

 

 

Edytowane przez eddie_gt4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, aflinta napisał:

Raczej gorszy niż w poprzednich generacjach nie jest.

Może auto cięższe. Trudno powiedzieć. 2.0 DIT dysponował znacznie wyższym momentem. 239Nm przy aż 4400 obrotach wału korbowego vs 350Nm przy 2400 obr/min to naczna różnica.

Przedni zwis i kształt zdeżaka zmniejsza kąt natarcia względem obecnej generacji. Wyraźnie właściwości auta poza asfaltem nie były dla konstruktorów i producenta priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mechanik napisał:

Może auto cięższe. Trudno powiedzieć. 2.0 DIT dysponował znacznie wyższym momentem. 239Nm przy aż 4400 obrotach wału korbowego vs 350Nm przy 2400 obr/min to naczna różnica.

Przedni zwis i kształt zdeżaka zmniejsza kąt natarcia względem obecnej generacji. Wyraźnie właściwości auta poza asfaltem nie były dla konstruktorów i producenta priorytetem.

I już lepiej nie będzie,  taki jest po prostu trend rynkowy. Natomiast Subaru powinno proponować, wzorem innych, wersję bardziej uterenowione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...