Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2019


Nowicjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie za duzo chromu na grillu, ale pewnie pojawia sie inne wersje jako akcesoria. Wnetrze to takie "uszlachetnione" XV (choc tam nie ma nic do zarzucenia), jedynie ciekawi mnie co wystaje na konsoli srodkowej pomiedzy przyciskami podgrzewania foteli i X-mode -  w XV jest tam reczny, ale inaczej wyglada. W Forku wydaje mi sie, ze reczny jest nad X-mode...

Edytowane przez peteres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że to premiera światowa nowego Forestera ale jednak w wersji na USA. Dla Europy pewnie będą zmiany stylistyczne. 

 

Mnie bardziej martwi to, że w aktualnym modelu XT nie ma EyeSight, a nowe modele mają mieć wszystkie. Skoro nie opłacało się konfigurować ES dla obecnego modelu, czy będzie się opłacało dla nowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, FilipBB napisał:

Pamiętajcie, że to premiera światowa nowego Forestera ale jednak w wersji na USA. Dla Europy pewnie będą zmiany stylistyczne.

Raczej wątpię, nie zauważyłem żadnych różnic między ostatnimi dwoma Forkami przeznaczonych na rynek EU / USA (za wyjątkiem tych wymuszonych przepisami).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom chrom.. Koledzy - puszka PlastiDip kosztuje 30pln...i zapominacie o chromach.. O proszę - mój grillcba89851ab2f4022434409475e2c45f2.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis film prezetujacy jaki to niby jest swietny

https://www.subaru.com/nyias2018

Podkreslanie jakosci wnetrza stawia pod znakiem zapytania akcenty na literki S i U w SUV...raczej klania sie codzienne wozenie zadka....

 

Co niekoniecznie musi byc zle....

Edytowane przez cuban
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani słowa o XT jak dobrze zrozumiałem american english. 

Wnętrze fajne, na tle innych nowości dość charakterne, ale z zewnątrz......Forek IV ładniejszy, zgrabniejszy wg mnie. 

Przód nowego podobny do starego, ale tył no comments, te światła pasują do Citroena ale nie do Subaru. To wcięcie im nie wyszło.

Zobaczcie, że na filmach pokazywane jest głównie wnętrze, przód i profil, tył rzadziej, może wiedzą że przedobrzyli :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...