Skocz do zawartości

schemat instalacji audio subaru forester xt 2015


MM555

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w uzyskaniu dokumentacji technicznej  (schemat) audio do forestera xt 2015. Zakupiłem radio z nawigacją z nowszego modelu i mam problem z podłączeniem, kostki są inne i jest problem!!!!!!!

20170708_204556.thumb.jpg.e15cefde0ab8f94e49eb3827e52f812d.jpg20170731_173903.thumb.jpg.060dbd3f5d09e775c3f60f2466710fbe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, luki266 napisał:

A stare radio masz na sprzedaż?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Dopiero gdy ogarnę temat instalacji będzie na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
9 godzin temu, Tomyy napisał:

Witam może będę mógł coś pomoc ale dop za tydzień bo mam trochę pracy a teraz ciagle wolne od świat ;) p.s. Ile dałeś za radio ? 

radio zakupione ale z racji tego ze wtyczki inne myslelalem je zalozyc u kolegi ktory ma wersje US wiec milaby polskie menu i EU fale fm.niestety po podlaczeniu u kolegi w samochodzie radio dziala ale nie dzialala dotyk ekranu wiec je odeslalem skad kupilem .zakupilem wiec 10" radio z androidem .dziala elegancko tyle ze trzeba schemat zeby uruchomic sterowanie z kierownicy .chodzi o druga wtyczke ktora wchodzi do oem radia gdzies tam sa ale nie szukalem jeszcze :)

82069085_1021639621535655_2983770173451796480_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 6.01.2020 o 09:25, lacky3pl napisał:

radio zakupione ale z racji tego ze wtyczki inne myslelalem je zalozyc u kolegi ktory ma wersje US wiec milaby polskie menu i EU fale fm.niestety po podlaczeniu u kolegi w samochodzie radio dziala ale nie dzialala dotyk ekranu wiec je odeslalem skad kupilem .zakupilem wiec 10" radio z androidem .dziala elegancko tyle ze trzeba schemat zeby uruchomic sterowanie z kierownicy .chodzi o druga wtyczke ktora wchodzi do oem radia gdzies tam sa ale nie szukalem jeszcze :)

82069085_1021639621535655_2983770173451796480_n.jpg

Podrzuć proszę jakiego Chińczyka zakupiłeś? Funrover , Seicene czy jakiś inny? Po zdjęciu tylnych korpusów radyjek domniemuje że miałeś stację clairona PF-3496 bez zewnętrznego wzmacniacza pod fotelem i systemu Harman Kardon (tz. podział na woofery i tweetery)? Jestem na etapie montażu nowego zestawu odseparowanego i zastanawiam się właśnie jakiego Chińczyka kupić.  W załączeniu schematy dla połączeń radyjek w wersjach US.  

Audio System_Forester.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pikipara napisał:

Podrzuć proszę jakiego Chińczyka zakupiłeś? Funrover , Seicene czy jakiś inny? Po zdjęciu tylnych korpusów radyjek domniemuje że miałeś stację clairona PF-3496 bez zewnętrznego wzmacniacza pod fotelem i systemu Harman Kardon (tz. podział na woofery i tweetery)? Jestem na etapie montażu nowego zestawu odseparowanego i zastanawiam się właśnie jakiego Chińczyka kupić.  W załączeniu schematy dla połączeń radyjek w wersjach US.  

Audio System_Forester.pdf 6 MB · 1 pobranie

Nr aukcji allegro 8783898561

NIe wiem jak jest z US bo ja miałem Europejczyka z radiem clarion tak jak pisałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...