Skocz do zawartości

TERMINY (!!!) oczekiwanie na części i akcesoria


Maciek/Wacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Audi np.RS6 to nawet bez chlapaczy jest OK :mrgreen:

Pozdr.AK

 

Cenie za poczucie humoru, jednak dla nas jako klientow temat jest jak najbardziej powazny.

 

pzdr

Gego

 

Mam takie chlapacze na miejscu 396 brutto jak Pan chce to serwis Panu wysle.22-8460049 :mrgreen: For.2.5 XT rozumiem.

Odwolywal się Pan do Audi więc tak mi sie skojarzylo...z RS6

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi np.RS6 to nawet bez chlapaczy jest OK :mrgreen:

Pozdr.AK

 

Cenie za poczucie humoru, jednak dla nas jako klientow temat jest jak najbardziej powazny.

 

pzdr

Gego

 

Mam takie chlapacze na miejscu 396 brutto jak Pan chce to serwis Panu wysle.22-8460049 :mrgreen: For.2.5 XT rozumiem.

Odwolywal się Pan do Audi więc tak mi sie skojarzylo...z RS6

Pozdr.AK

 

Jak nie bedzie we Frey'u w przyszlym tygodniu, to z pewnoscia sie zglosze. Wracajac do tematu oczekiwania, mam nadzieje, ze SIP sie zacznie bardziej starac z tymi dostawami czesci i akcesoriow, bo Forester to naprawde fajne autko :)

 

pzdr

Gego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebowalem kolejna pierdulke, oczywiscie dostepne na zamowienie, cena 4 zl wyzsza niz na allegro czesci uzywanej :roll:

dzisiaj odebralem, czas oczekiwania 9 dni :mrgreen:

 

pozdrawiam poznanski serwis :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
potrzebowalem kolejna pierdulke, oczywiscie dostepne na zamowienie, cena 4 zl wyzsza niz na allegro czesci uzywanej :roll:

dzisiaj odebralem, czas oczekiwania 9 dni :mrgreen:

 

Zadna to nowosc, wielokrotnei juz zdazylo mi sie zamowic w serwisie czesc ktora na allegro uzywana kosztowala sporo wiecej. Wiec warto czasem odwiedzic serwis, albo chociaz zadzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a ja tylko chciałem zwrócić uwagę, że takie wątki wpływają negatywnie na morale przyszłych właścicieli bryczek Subaru i JA proszę o nie wyciąganie takich brudów na Forum, bo już musiałem kilka baranków o ścianę strzelić żeby na nowo zacząć śnić o moim przyszłym Forysiu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na uszkodzony w ASO subaro przy okazji wymiany silentblockow tylnego dyferencjalu czujnik ABS czekam juz prawie miesiac. W tym czasie samochod nie ma ABS. Pewnie za chwile mi sie przepali kontrolka.

Czujnik oczywiscie idzie z niemiec. 2x w tygodniu ? To jakas sciema, na czesci czeka sie znacznie dluzej jezeli nie ma ich w polsce.

To zeby nie mozna bylo naprawic samochodu na orginalnych czesciach z powodu ich brakow jest poprostu niedopuszczalne. Czesci moze nie byc pare dni, tydzien, moze dluzej jezeli jest do b. starego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mimo ze to forum pytania do dyrekcji, to ja nie mam juz zadnych pytan.

Chcialbym tylko krotko opisac jakie przezylem terminy oczekiwania na czesci (na szczescie "duperele", ktorych nie musialem miec na szybko bo te co byly w pelni dzialaly (ale zgodnie z idea wypieszczonego auta musialem je wymienic) - zgodnie z tematem i to co wkur.. zdenerwowalo mnie juz totalnie.

 

Nadkola przednie - czekalem ponad 2 miesiace

Plastik przy przelaczniku otwierania szyby w prawych drzwiach - poltora miesiaca

Zamowilem jeszcze kilka innych rzeczy, ale z powodu conajmniej 3-4 tygodniowych terminow oczekiwan i dostepnosci od reki za granica zrezygnowalem z zakupu w PL.

 

Ostatnio przy okazji wymiany przesuwki w skrzyni postanowilem ku zapewnieniu spokoju wewnetrznego wymienic wszystko na nowe.

 

I teraz uwaga :!:

Dostepnosc czesci do skrzyń biegow w SIP = jej brak (ciekawe bo jest to raczej czesta rzecz do naprawy)

Udalo mi sie kupic wszystkie oryginaly poza siecia SIP, niestety mialem obiecana przez jednego z dealerów przesuwke i walek (zamowilem je 3 tygodnie temu i postanowilem nie kupowac gdzie indziej), na dzien dzisiejszy wiem tyle - przesuwka moze bedzie za 3-4 tygodnie, ale moze rownie dobrze byc za 2 miesiace.

 

Subaru mimo mojej mega mocnej wiezi i uczucia do marki, dzięki uprzejmości i zenujacym mozliwosciom serwisowym SIP co raz bardziej sie dyskfalifikuje jako kandydat na kolejny samochod.

 

Kompromitacja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 34 minuty potrzebował Krzysiom by pozdrowic i przywitać michałka w swoim klubie :!: :mrgreen: No...szatan nie kogut :razz: :mrgreen:

Coś slyszałem o uruchonieniu sprowadzania części bezpośrednio z Japonii :cool: bo przez Niemcy pewne zamówienia "znikają" i czasami trudno podać nawet przybliżony termin dostawy :!: Ktoś jednak intensywnie się tym zajmuje i problem ma być rozwiązany definitywnie :!: Mnie na tym zalezy najbardziej...

AK

ps.Krzysiom , znajomy czeka na jakies wzmocnienie do Toyoty 3-tydzień dać Ci kontakt :?: :mrgreen: to sobie o problemach w swoich Toyotach pogadacie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plz o info jezeli cokolwiek ulegnie poprawie i pojawia sie lepsze mozlwiosci... :neutral:

nie byloby nic lepszego niz gdyby dealerzy mieli wreszcie sprawne i przewidywalne terminy dostaw ...

 

edit.

widze ze w poprzednim poscie zbytnio uogolnilem, oczywiscie same salony jak i dealerzy sa jak najbardziej swietni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.Krzysiom , znajomy czeka na jakies wzmocnienie do Toyoty 3-tydzień dać Ci kontakt :?: :mrgreen: to sobie o problemach w swoich Toyotach pogadacie.....

Dzięki! Problemy z trupowatym samochodem i egzekwowaniem gwarancji miałem w swoim życiu tylko z Subaru:)

 

Oj...żebys sobie nie wykrakał nowych.... :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...