Skocz do zawartości

Mile na kilometry


tedimy99

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że mogę przekazać informację, że użytkownik @bombelllooo jest w stanie ogarnąć również auto z Eyesight. Wczoraj załatwił temat w moim Forku XT 2015 z Eyesight. Po wykonaniu przeprogramowania sprawdziliśmy czy wszystko działa i nie stwierdziłem żeby coś w sposobie działania systemu się zmieniło. Aktywny tempomat działa tak jak przedtem (poprzednio maksymalna prędkość była 90 mph teraz jest 145 km/h) i fajnie trzyma odległości (sprawdzone na autostradzie w warunkach nocnych), system prawidłowo informuje o najechaniu na linię i zbliżaniu się do przeszkody. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić, a wreszcie wiem jaka temperatura panuje na zewnątrz i w środku:dance:. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam tego forumowicza. 

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzień dobry,

 

Drodzy posiadacze Subaru, nie mogłem przejść obojętnie obok tematu związanego z importowanymi autami z USA. Posiadam od 2 lat Subaru Legacy 2.5 z Eyesight z 2017 roku i dopiero teraz dzięki pomocy @bombelllooo mój panel klimatronika i radio pokazuje cywilizowane dane (Celsjusze i polskie menu) Jestem MEGA zadowolony za podejście i kontakt @bombelllooo.  Jest to pierwsza osoba, która ogarnia temat takich aut w PL. Pozostaje mi jeszcze aktualizacja map navi. Oczywiście nasz kolega zmienił kodowanie regionu z USA na EU, dzięki temu mogę korzystać z map dostępnych na naszym rynku. Spójrzcie czy to nie wygląda cudownie:)

 

Pozostaje jeszcze zmiana tarcz na liczniku i mamy europejczyka:)

IMG_0338.JPG

  • Super! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam kolejny kamyczek do ogródka zasług kolegi @bombelllooo :D

Właśnie podłączyłem w WRX moje amerykańskie radio 6,2" - i w końcu odbiera wszystkie stacje (parzyste częstotliwości też), menu jest po polsku +ma funkcje niedostępne w wersji US, np. AF i TA.

Dzięki :thumbup:

 

Edytowane przez Kambol
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 4.12.2020 o 18:00, balbin napisał:

Dzień dobry,

 

Drodzy posiadacze Subaru, nie mogłem przejść obojętnie obok tematu związanego z importowanymi autami z USA. Posiadam od 2 lat Subaru Legacy 2.5 z Eyesight z 2017 roku i dopiero teraz dzięki pomocy @bombelllooo mój panel klimatronika i radio pokazuje cywilizowane dane (Celsjusze i polskie menu) Jestem MEGA zadowolony za podejście i kontakt @bombelllooo.  Jest to pierwsza osoba, która ogarnia temat takich aut w PL. Pozostaje mi jeszcze aktualizacja map navi. Oczywiście nasz kolega zmienił kodowanie regionu z USA na EU, dzięki temu mogę korzystać z map dostępnych na naszym rynku. Spójrzcie czy to nie wygląda cudownie:)

 

Pozostaje jeszcze zmiana tarcz na liczniku i mamy europejczyka:)

 

Czy udało Ci się ogarnąć tarcze licznika?

Czy komuś udało się to zrobić w OBK 2017?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 11.08.2019 o 20:52, mRoZiOo napisał:

Panowie jestem na świeżo w temacie.

WRX 2017

W zasadzie tylko 3 osoby w Polsce to robią: 

1. Użytkownik bombelllooo, którego zacytowałem - fajny gość ! 

Cena tylko 250 zł - lokalizacja Wrocław 

2. Car Data System 

Cena 450 zł - lokalizacja Wieliczka 

(Dzisiaj robiłem - czas 1h, wszystko OK)

3. motoMax 

Cena 800 zł - lokalizacja Zduńska Wola

 

Jaram się jak dziecko :):):)

 

 

witam nabyłem wczoraj XV 2018 rok wersja USA   jestem w trakcje poszukiwania magika który potrafi przestroić wyświetlacze na parametry Europejskie 

znacie kogoś kto to robi w 3mieście ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2021 o 14:26, Zoltar napisał:

witam nabyłem wczoraj XV 2018 rok wersja USA   jestem w trakcje poszukiwania magika który potrafi przestroić wyświetlacze na parametry Europejskie 

znacie kogoś kto to robi w 3mieście ?

 

nie trójmiasto ale przynajmniej możliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...