Jump to content

Mile na kilometry

tedimy99
 Share

Recommended Posts

Myślę, że mogę przekazać informację, że użytkownik @bombelllooo jest w stanie ogarnąć również auto z Eyesight. Wczoraj załatwił temat w moim Forku XT 2015 z Eyesight. Po wykonaniu przeprogramowania sprawdziliśmy czy wszystko działa i nie stwierdziłem żeby coś w sposobie działania systemu się zmieniło. Aktywny tempomat działa tak jak przedtem (poprzednio maksymalna prędkość była 90 mph teraz jest 145 km/h) i fajnie trzyma odległości (sprawdzone na autostradzie w warunkach nocnych), system prawidłowo informuje o najechaniu na linię i zbliżaniu się do przeszkody. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić, a wreszcie wiem jaka temperatura panuje na zewnątrz i w środku:dance:. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam tego forumowicza. 

• Like 4
  • Upvote 1

• 1 year later...

Dzień dobry,

Drodzy posiadacze Subaru, nie mogłem przejść obojętnie obok tematu związanego z importowanymi autami z USA. Posiadam od 2 lat Subaru Legacy 2.5 z Eyesight z 2017 roku i dopiero teraz dzięki pomocy @bombelllooo mój panel klimatronika i radio pokazuje cywilizowane dane (Celsjusze i polskie menu) Jestem MEGA zadowolony za podejście i kontakt @bombelllooo.  Jest to pierwsza osoba, która ogarnia temat takich aut w PL. Pozostaje mi jeszcze aktualizacja map navi. Oczywiście nasz kolega zmienił kodowanie regionu z USA na EU, dzięki temu mogę korzystać z map dostępnych na naszym rynku. Spójrzcie czy to nie wygląda cudownie:)

Pozostaje jeszcze zmiana tarcz na liczniku i mamy europejczyka:)

IMG_0338.JPG

• Like 1
  • Thanks 2

Dorzucam kolejny kamyczek do ogródka zasług kolegi @bombelllooo :D

Właśnie podłączyłem w WRX moje amerykańskie radio 6,2" - i w końcu odbiera wszystkie stacje (parzyste częstotliwości też), menu jest po polsku +ma funkcje niedostępne w wersji US, np. AF i TA.

Dzięki :thumbup:

Edited by Kambol
  • Like 1

• 5 months later...

Witam! Mam podobny problem - Forester 2,5L z USA .Proszę podajcie jakiś namiar na kogoś kto jest w stanie przestawić wskazania na jednostki metryczne i przestroić radio . @bombellloooniestety się nie odzywa .

W dniu 4.12.2020 o 18:00, balbin napisał:

Dzień dobry,

Drodzy posiadacze Subaru, nie mogłem przejść obojętnie obok tematu związanego z importowanymi autami z USA. Posiadam od 2 lat Subaru Legacy 2.5 z Eyesight z 2017 roku i dopiero teraz dzięki pomocy @bombelllooo mój panel klimatronika i radio pokazuje cywilizowane dane (Celsjusze i polskie menu) Jestem MEGA zadowolony za podejście i kontakt @bombelllooo.  Jest to pierwsza osoba, która ogarnia temat takich aut w PL. Pozostaje mi jeszcze aktualizacja map navi. Oczywiście nasz kolega zmienił kodowanie regionu z USA na EU, dzięki temu mogę korzystać z map dostępnych na naszym rynku. Spójrzcie czy to nie wygląda cudownie:)

Pozostaje jeszcze zmiana tarcz na liczniku i mamy europejczyka:)

Czy udało Ci się ogarnąć tarcze licznika?

Czy komuś udało się to zrobić w OBK 2017?