Jump to content

Lift zawieszenia Forester SH '12

Fuerte
 Share

Recommended Posts

Witam,

Chce podnieść o 5cm mojego Forka. Niestety nie ma nigdzie tych podkładek w sensownej cenie.

Bawił się ktoś w tego typu podkładki ? ( Sumo-Parts, ADF ) Szukam wymiarów takich podkładek bo mam możliwość zrobienia ich na zamówienie.

post.jpg

Odezwijcie sie do Aso Adamski w Lomiankach. Ja i kilku innych forumowiczow kupowalismy tam podkladki i sruby. Nie pamietam dokladnie ile podnosza ale na oko inz pamieci dalby ze 4cm.

• 5 months later...
  • 1 month later...

Udało się, zrobiłem sobie na zamówienie u znajomego. Także jeśli ktoś by chciał coś takiego to proszę pisać :) Wyszło mi około 4.5cm wiecej

Ale odradzam zamawianie w ASO Łomianki... Zamówione od nich podkładki były wykonane z plastiku :(

Edited by Michał Dokupil

Możesz wrzucić więcej info? Jakieś zdjęcia? Koszt?  jak z geometrią? Dawałeś dystanse pod tylne sanki? 

Może być na PW. :)

W dniu 11.03.2018 o 16:58, Michał Dokupil napisał:

Udało się, zrobiłem sobie na zamówienie u znajomego. Także jeśli ktoś by chciał coś takiego to proszę pisać :) Wyszło mi około 4.5cm wiecej

Ale odradzam zamawianie w ASO Łomianki... Zamówione od nich podkładki były wykonane z plastiku :(

Halooooo , bo włożyłem 225/75R15 i obciera, znaczy siadło na kielichu :D

Dystanse mi będą jeszcze poczebne :)

W dniu 11 marca 2018 o 16:58, Michał Dokupil napisał:

Piszemy, piszemy i nic.

Kolego, daj no jakiś nr.do Ciebie, bo skoro nie zaglądasz do tematu to może zadzwonię, co ?

Kolega założył dystanse i poszedł w teren. Pewnie za daleko po traktor. ;)

W oczekiwaniu na odpowiedź znalazłem coś takiego. 

https://poliuretany.olkusz.pl/pl/p/Podkladki-sprezyn-przednich-i-tylnych-SUBARU-FORESTER-SH-4szt./23110624

Lżejsze niż stalowe, nie rdzewieje, pytanie tylko czy nie za miękki materiał. 

• 1 year later...
2 minuty temu, Darcio napisał:

Jak tam sprawują się poniesione Forki SH jakieś opinie o zestawach ??

Tak jak SG (podobno) czyli bardzo dobrze (można na podkładkach  do 3 cm i wówczas koszty niewielkie) + 1 cm na większej oponie.

Ma 3+1 cm wystarczy. Nie trzeba zmieniać geometrii no i kasa niewielka. Na asfalcie auto jedzie dobrze.

PS I tak z Forestera terenówki nie zrobisz. Cokolwiek nie wsadzisz w Forka to i tak będzie przy np. przy seryjny,m Patrolu delikatnym samochodzikiem i tego przeskoczyć się nie da :(