Jump to content

Forester SH 2008 i radio z USA oraz porysowane plastiki na drzwiach

carlo.dragalicho
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry. Czy ktoś przerabiał temat jednostek miary oraz amerykańskich czestotliwości w radiu?

mam koszmarnie wyglądające plastiki w miejscach przelacznikow do szyb w drzwiach, myśle o renowacji, zastanawiam się jak je ściągnąć by nie uszkodzić. Dodatkowo ramka wokól lewarka też nie prezentuje się najlepiej. Czy to lepiej pomalować czy okleić? Dzięki za wymienione opinie na ten temat

Plastiki w drzwiach porysowane i ze sporymi ubytkami lakieru (przebieg 56tys km) od razu wymieniłem na używane w identycznym lub podobnym kolorze. Kupiłem go w takim stanie, ale to była wersja EU. Natomiast plastiki (o ile mnie pamięć nie myli) kupiłem od wersji US... ;)

Do tej pory ani jednego odprysku. Po prostu wadliwa partia, złe wykonanie lub coś innego, co w czasie późniejszym zostało poprawione.

wymiana chyba jest najlepszym pomysłem... Ale zapytam lakiernika ile by taka przyjemność kosztowała. U mnie są zdarte do łysego plastiku, prawdopodobnie taka lipna seria poszła. Duży problem był z demontażem ? chyba nie.. ? A robiłeś może ramkę okalającą drążek biegów ?

Dnia 18.07.2017 o 06:04, carlo.dragalicho napisał:

wymiana chyba jest najlepszym pomysłem... Ale zapytam lakiernika ile by taka przyjemność kosztowała. U mnie są zdarte do łysego plastiku, prawdopodobnie taka lipna seria poszła. Duży problem był z demontażem ? chyba nie.. ? A robiłeś może ramkę okalającą drążek biegów ?

Wg mnie wymiana. Szkoda sobie zawracać głowę lakierowaniem, nikt tego za 20zł nie zrobi.

Demontaż bezproblemowy.

Ramki przy gałce zmiany biegów nie ruszałem, nie było potrzeby.