Skocz do zawartości

GT my99 - już prawie youngtimer :)


Trociniarz

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Trociniarz napisał:

To nie była kwestia mojej zgody, pisaliśmy na temat auta wtedy ja to pamiętam a tu kolega się pojawił i kupił, przykro mi a jednocześnie się cieszę bo jak sam mówisz trudno byłoby mi ją odkupić od Ciebie ;)

Gdyby to był JDM LHD blob STI to był zaproponował Blitzena na zamianę. Było, nie było, masz udział w tym, że miałem XT'87 i że mam Blitzena  :jdm:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ustrzelony zostałem przez fotografa na naszej szczecińskiej Łasztowni, także wrzucam ten absolutnie obłędny samochód dla pocieszenia oka. Nigdy nie byłem fanem indywidualnych tablic ale przeprosiłem się i tak zrobiłem. Chyba nie ma wioski ?

 

Po tak wielu motoryzacyjnych przygodach jakie mialem okazje przeżyć wspaniale mieć auto, które tak nta serio ma dożywocie.

 

 

 

8a588f8c-7fc1-44de-8e28-4e7828a18f24.jpeg

d0f2e0cb-5e4f-4339-a863-2306d767fd27.jpeg

abd54aa0-e335-4fb1-bcd2-ae0e007b0b28.jpeg

Edytowane przez Trociniarz
  • Super! 6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Subaru dostało drugi komplet kół na zimę w klimacie rajdowym, mi się bardzo podobają :)

Przez rok 5tys km nakręcone , także używam na zmianę kiedy tylko jest okazja.

 

Niebawem rozpoczynam montaż audiofilskiego systemu audio , wszystko w klimacie koncówki lat 90 - spójne z autem i klimatem. Wieki temu bawiłem się tzw stereo SQ nawet z sukcesami na zawodach mistrzostw Polski, od kilkunastu lat mam uzbierane białe kruki najlepszych czasów samochodowej elektroniki i w końcu czas by cieszyły ucho. Wrzucę fotki jak temat zostanie zamknięty - a nie jest to prosta instalacja.

 

Pozdrawiam.

 

 

IMG_1333.jpeg

IMG_1331.jpeg

  • Super! 10
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...