Skocz do zawartości

Galeria naszych Foresterow


Piotr Kuc

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Kosamkpl napisał:

Może nie do końca w temacie, ale. Czy ktoś z was kojarzy takie fotele z serii czy to jakiś custom. Zamontowane w sg. 
 

2DBE5B32-478E-43EA-B4C5-5650F7E5535A.jpeg

ale ktoś miał fantazję!

jak dla mnie to custom 10000% ale może była jakaś limitowana wersja na szwajcarski rynek xzy coś :P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2021 o 19:50, Pawel.wro napisał:

IMG_20210214_143305566.jpg

 


O! Znam tego z naklejkami na drzwiach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, VEC napisał:

co będzie?

Z dużych rzeczy to rewizja skrzyni + helical na przód, odbudowa amortyzatorów. I sporo mniejszych rzeczy, ale tu lista jeszcze nie jest zamknięta. Wahacze alu przód, UKP + wywalenie blitzów z kolumny kierowniczej, może uda się obszyć kierownicę w międzyczasie. No i cały przód robiony, po spotkaniu z tramwajem ;) Zderzak, grill, reszta plastików, nowe klosze, przy okazji wyleciały ledy z postojówek, to był zły pomysł. Jeśli budżet pozwoli, to chciałbym zmienić magiel... A, zregenerowany wał już jest. Takie tam bolączki wieku średniego, auta i kierowcy ;)

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekw napisał:

Z dużych rzeczy to rewizja skrzyni + helical na przód, odbudowa amortyzatorów. I sporo mniejszych rzeczy, ale tu lista jeszcze nie jest zamknięta. Wahacze alu przód, UKP + wywalenie blitzów z kolumny kierowniczej, może uda się obszyć kierownicę w międzyczasie. No i cały przód robiony, po spotkaniu z tramwajem ;) Zderzak, grill, reszta plastików, nowe klosze, przy okazji wyleciały ledy z postojówek, to był zły pomysł. Jeśli budżet pozwoli, to chciałbym zmienić magiel... A, zregenerowany wał już jest. Takie tam bolączki wieku średniego, auta i kierowcy ;)

Spoko :thumbup: ja tyle co dostałem zielone światło i zaczynam zbierać części do mojego nieekonomicznego planu:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...