Skocz do zawartości

Subaru impreza gc ciśnienie regulatora paliwa


Jehuty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jestem nowy.

 

Posiadam subaru gc aktualnie silnik 2.0 N/A ale trochę się nim bawiłem z kolegą choć efekt jest to... no właśnie kombinowałem z regulatorem ciśnienia paliwa próbowałem taki od 1.6 i od 2.0 bo trochę jest pomieszane w komputerze tak czy siak żaden nie trafia w ten punkt G co szukam, dlatego kupiłem uniwersalny z regulacją ale szukam jakiegoś punktu zaczepienia (widełek od jakich zacząć) nie wiem na ile sprawne były te regulatory. Potrzebuje jakieś dane, ile daje ten z 1.6 ej16 93' 90 km a ile daje ten z 2.0 ej20j 125 km 01'. Jak by ktoś miał link do jakiś materiałów z takimi czystymi danymi był bym bardzo wdzięczny, pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

W sobotę założyłem uniwersalny  regulator ciśnienia Tomei. Ustawiłem  ciśnienie na 2.5 bara i zresetowałem komputer poprzez odłączenie akumulatora (trochę przez przypadek ponieważ w drugim aucie padł mi aku). Przejechałem w sumie ok. 100km i zauważyłem, że auto zaczęło równo przyspieszać bez szarpania i tak samo przestało szarpać przy puszczaniu pedału gazu. Ogólnie zawsze podczas odpalania zimnego silnika czułem zapach benzyny z wydechu, teraz tego nie zaobserwowałem.

Mam zamiar  dalej obserwować auto i ewentualnie będę wprowadzał korekty o których postaram się informować.:D

Edytowane przez Piotr Jaszczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...