Skocz do zawartości

zagadka czerwonego Legacy IV


simpulator

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Od ok. miesiąca stoi jakby porzucone. Czerwone kombi, bez blach, na ul. Krasickiego w Krakowie.

No i martwimy się z kuzynem czy komuś nie zginęło. Rejestracja z nalepki: RKR 04196.

 

Wrasta w ziemię i zbiera mandaty za brak opłaty za parkowanie. Szkoda żeby ktoś miał potem kłopot z komornikiem.

 

18721654_1062937840516478_1452154497_o.thumb.jpg.60f83e8afc983f72e869df327a3d10db.jpg

 

 

Edytowane przez panszuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle zauważyłem jakiś taki wzrost ilości porzuconych samochodów w Krakowie i Wrocławiu. Często stoją po osiedlach i po chwastach wrastających w nadkola  oraz pustych oponach widać, ze stoją dłużej (nie mowię juz o takich o których wiem na pewno ze stoją od dawien w tym samym miejscu) 

 

czy ktos wie o co chodzi z tym zjawiskiem?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Na podstawie VIN moglibyśmy więcej powiedzieć ( poszukać właściciela ?).

Ale auto oświniaczone, więc może to też ktoś coś wiedzący się odnajdzie ...

 

Pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07/10/2017 o 08:23, Than_Junior napisał:

W ogóle zauważyłem jakiś taki wzrost ilości porzuconych samochodów w Krakowie i Wrocławiu. Często stoją po osiedlach i po chwastach wrastających w nadkola  oraz pustych oponach widać, ze stoją dłużej (nie mowię juz o takich o których wiem na pewno ze stoją od dawien w tym samym miejscu) 

 

czy ktos wie o co chodzi z tym zjawiskiem?

 

1. Cena OC

2. Awaria na tyle kosztowna że kogoś nie stać na naprawę

3. Zgon właściciela

4. Właściciel wyjechał za granicę

Itd itp.

 

W Dąbrowie górniczej stoi na jednym osiedlu opuszczony merc 500 SEC

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, niebieskiultras napisał:

 

1. Cena OC

2. Awaria na tyle kosztowna że kogoś nie stać na naprawę

3. Zgon właściciela

4. Właściciel wyjechał za granicę

Itd itp.

 

W Dąbrowie górniczej stoi na jednym osiedlu opuszczony merc 500 SEC

 

Oczywiscie domyslilem sie, ze takie sa ogolne przyczyny, ale wydaje mi sie, ze od paru miesiecy wiecej tego widac... i sie zastanawiam na czym to polega. Na dodatek dziwie sie, ze nikt z tym nic nie robi (samochody w wielu przypadkach wciaz z tablicami!). W tym roku dosc sporo pochodzilem po przedmiesciach Wroclawia i tam na co drugiej ulicy widac porzucone auto :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Than_Junior napisał:

Oczywiscie domyslilem sie, ze takie sa ogolne przyczyny, ale wydaje mi sie, ze od paru miesiecy wiecej tego widac... i sie zastanawiam na czym to polega. Na dodatek dziwie sie, ze nikt z tym nic nie robi (samochody w wielu przypadkach wciaz z tablicami!). W tym roku dosc sporo pochodzilem po przedmiesciach Wroclawia i tam na co drugiej ulicy widac porzucone auto :|

Też to zauważyłem. Na FB nie ma dnia by nie pojawił się post o "zgubionym" samochodzie. Słyszałem, że czasami złodzieje "studzą" w ten sposób samochody po kradzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Też to zauważyłem. Na FB nie ma dnia by nie pojawił się post o "zgubionym" samochodzie. Słyszałem, że czasami złodzieje "studzą" w ten sposób samochody po kradzieży.

Tutaj masz rację

 

Kolego auto tak stygło w innym mieście- 2 razy za 3 razem znikło na zawsze. W mojej okolicy był taki jeden co "studził" auta na parkingu pod sama komenda policji na lotnisku w Pyrzowicach i naprawdę nikt tego nie wylapał do czasu gdy przerzucił się na sprzęt budowlany.

10 godzin temu, Than_Junior napisał:

 

Oczywiscie domyslilem sie, ze takie sa ogolne przyczyny, ale wydaje mi sie, ze od paru miesiecy wiecej tego widac... i sie zastanawiam na czym to polega. Na dodatek dziwie sie, ze nikt z tym nic nie robi (samochody w wielu przypadkach wciaz z tablicami!). W tym roku dosc sporo pochodzilem po przedmiesciach Wroclawia i tam na co drugiej ulicy widac porzucone auto :|

Niestety nasze prawo nie reguluje co robić z takimi autami do czasu gdy nie przeszkadzają np we wjeździe na jakiś teren. I kolejna sprawa ze auta stoją i niszczeja na parkingach policyjnych a we francji takie auta licytuja i czasem idzie kupic fajne auta.

Znajomy ściąga tak motocykle i auta i naprawdę 4 letni motocykle za 700 euro to okazja.

Ostatnio kupił RS6 za 5k euro auto stało 2 lata z otwartą szybą kierowcy okazało sie ze padł silnik i ktoś auto porzucił.

 

A u nas rząd zamiast myśleć jak w prosty sposób zarobić na 500 Plus to woli dosrać kolejny podatek kierowcą 

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niebieskiultras napisał:

A u nas rząd zamiast myśleć jak w prosty sposób zarobić na 500 Plus to woli dostać kolejny podatek kierowcą 

 

Nic dodać, nic ująć.

Sprawa zgłoszona na 112, ale na razie stoi sobie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...