Jump to content

Urwana linka korka paliwa Forester III SH

Recommended Posts

1 godzinę temu, faza20 napisał:

Ja zastosowałem trzecią opcję - podczas tankowania korek trzymam w ręku.

Robię tak samo przy tankowaniu żeby nie odjechać z korkiem na dachu :lol:.

Skoro nie można kupić oddzielnie samej linki to dorób ją sobie z jakiejś dratwy lub żyłki ;)  Ewentualnie szukać na szrocie.

Edited by STomasz

A może ktoś wydrukuje na drukarce 3D parę sztuk i wystawi na forum? Rozejdą się jak świeże bułeczki bo kupa ludzi ma taki problem, ja też...

Ja naprawiałem w bardzo prosty sposób. Połączyłem końce na zakładkę na około 1 cm długości obwijając ciasno cienkim drucikiem, dałem na to jeszcze kropelkę kleju i na to połączenie nasunąłem czarną koszulkę termokurczliwą. Praktycznie nie widać, że było łączone (oprócz małego zgrubienia) i trzyma już parę lat.

• Upvote 1
Aż się nie chce wierzyć że samej linki nie można dokupić i trzeba kupić cały komplet

Można dorobić linkę tam gdzie naprawiona liczniki i legalizacja do samochodow ciezarowych

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

• 4 weeks later...
Dnia 26.06.2017 o 22:40, Kambol napisał:

Ja naprawiałem w bardzo prosty sposób. Połączyłem końce na zakładkę na około 1 cm długości obwijając ciasno cienkim drucikiem, dałem na to jeszcze kropelkę kleju i na to połączenie nasunąłem czarną koszulkę termokurczliwą. Praktycznie nie widać, że było łączone (oprócz małego zgrubienia) i trzyma już parę lat.

Zastosowałem ww.patent, tylko bez drucika, klej i koszulka termokurczliwa zrobiła całą robotę. Dziękuje za panowie za podpowiedzi. Temat do zamknięcia.