Skocz do zawartości

wymiana przedniej szyby w legacy II


Henryk82

Rekomendowane odpowiedzi

Czeka mnie wymiana przedniej szyby z powodu już zużytej starej od użytkowania, bo jak jadę pod słońce lub w nocy to nic już nie widać przez te rysy.

Pytanka mam takie:

Zamiennik czy oryginał a jeśli oryginał to czy cena nie przekroczy wartości auta :biglol:

W aso czy w sieciówkach co handlują szybami w kochanym mieście  Łódź

Czy w 1994 r w legacy sedan występowała wersja z podgrzewaniem w miejscu spoczynku wycieraczek 

Jaki kolor jeśli będzie to zamiennik , zielonkawy jak w oryginale czy bezbarwny 

Przybliżona cena usługi wymiany szyby 

 

 

Za wszelkie informacje pomocne z góry dziękuje

 

i jeszcze jedno pytanie co z ta nalepką , przykleja się czy trzeba drugą wyrobić ?

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Forka więc w kwestii ceny nie pomogę, ale dla przykładu - jeśli chodzi o technikalia to przednią szybę robiłem niedawno w Pilkingtonie w Poznaniu i montaż trwał 1h, przez kolejne 2h nie kazali się ruszać z placu, naklejkę przekleili - śladu nie ma, że była zrywana i przeklejona. Nie wiem jak to robią, ale mają swój sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam przedmówcę. Zakłady specjalizujące się w wymienianiu szyb mają patenty na zdejmowanie naklejek rejestracyjnych. Niedawno wujkowi wymieniali w Octavii. Wygląda jakby nic z nią nie było kombinowane.

Co do ceny - sama szyba, do bądź co bądź mało popularnego auta, będzie kosztować min. 500 zł, a pewnie więcej. Za samą usługę trzeba doliczyć chyba 100-150 zł w AutoGlass Jaan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...