Jump to content
555marcin

Chromowanie liter z tworzywa

Recommended Posts

W moim Subaru, jedna z chromowanych liter na klapie postanowiła pożegnać się ze swoją chromowaną powłoką.

Podobno lakiery dostępne w sprzedaży w cenie 10-15zł można o kant tyłka rozbić.

Ktoś przywracał blask takim literkom?

Jakaś inna technika?

Jedynie to spray chrom + sprawy bezbarwny + polerka i powinno chyba być ok :) ale nie robiłem tego jeszcze na literkach :D Generalnie chyba osiągnięcie kolorystyki takiej samej jak pozostałe literki może być nieosiągalne. 

Chrom chromowi nie równy :), ale spróbował bym osobiście tak jak napisałem i jak będzie mega różnica to polerka starych literek - jak duża różnica w kolorze to albo jeździć ubrudzonym autem (wtedy nie będzie widać tak bardzo) ewentualnie to samo z pozostałymi literkami :)

Nie no, jak już robić, to wszystkie :-)

Problemem jest to, że którego sposobu użycia lakieru bym nie czytał, to nie można na nie kłaść bezbarwnego...

Doszukałem się jeszcze folii termokurczliwych chrom, i chyba w tym kierunku (pierw) pójdę.

Właściwym hasłem dla wyszukiwarki jest "metalizacja próżniowa". Ale wtedy trzeba wszystkie literki odkleić od nadwozia i zawieźć do wyszukanego zakładu.

8 godzin temu, qra_633 napisał:

Właściwym hasłem dla wyszukiwarki jest "metalizacja próżniowa". Ale wtedy trzeba wszystkie literki odkleić od nadwozia i zawieźć do wyszukanego zakładu.

...i przy okazji dorzucić do nich odbłyśniki lamp. ;)