Skocz do zawartości

PLEJADY 2017 - Łomnica - Wątek medialny


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

ohoho! @dr T nie poznaje sąsiada :P 

Poczekaj, poczekaj sąsiad... niech no ja się tylko rozkręcę...

 

Tak przy okazji jedna uwaga z perspektywy całkowitej zlotowo/Subarowej świeżynki...

Mi jako świeżo upieczonemu kierowcy Subaru najbardziej (s)podobały się możliwości sprawdzenia swego auta (i chyba też i własnych umiejętności) w szeroko rozumianym "terenie"...

Codzienna, od lat, jazda do i z pracy asfaltem może i potrafi koić nerwy i sprzyjać przemyśleniom nad sensem (lub prozą) życia, jednak w tak długim czasie staje się po prostu nudna.

Mimo, że w sumie w moich okolicach jest i byłoby gdzie pojeździć sobie drogami gruntowymi, to zawsze pozostaje ten element niewiadomej pod postacią nieprzejezdnego odcinka czy właściciela średnio zadowolonego z rozjeżdżania mu pola. A to skutecznie odbiera chęci zwiedzania okolicznych "terenów"...

Świadomość tego, że można sobie spokojnie popędzić po szuterku, po dziurach, kamieniach, że w razie potrzeby ktoś nas wyciągnie, nie pogoni, a i że dojedzie się gdzieś na końcu do jakiegoś sensownego celu :D jest dla mnie nieoceniona.

Czy przejazd przez rzeczkę...... czemu ona była taka wąska ? ;D

Nawet padajacy deszczyk i mokrość dróg, początkowo sprawiająca wrażenie niekorzystnego czynnika przyrody, w sumie zadziałała (bynajmniej w terenie) in plus - brak tumanów kurzu na trasie (szczególnie ważne, gdy się jedzie gęsiego), konieczność dodatkowego zwracania uwagi na możliwe poślizgi czy też wspomniana już wyżej przeszkoda wodna z uradowanymi panami w ciągniku gotowym do wyciągania nieszczęśników :D

Powrót do domu w aucie w barwach poligonowych i z kupą piachu w chłodnicy... bezcenna ;D ;D

Niemiec płakał jak sprzedawał a ja płakałem jak myłem :biglol:

 

 

 

 

 

 

15 godzin temu, SubGaja napisał:

Ma jeszcze jeden filmik z Wami "boczkiem" na szuterku emoji41.png zamieszcze niebawem

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

Uuuu.... nie wypłacę się chyba z wdzięczności :P

 

 

A tutaj zarejestrowana nasza (465)  i poprzedników (nie pamiętam numeru) walka z "bajorkiem" :D 

Rozumiem, że leśnik jak założył @Czarne_Koronkowe kalosze, to takich problemów nie miał ;).

20170617_170815.avi

20 godzin temu, SubGaja napisał:

Ma jeszcze jeden filmik z Wami "boczkiem" na szuterku emoji41.png zamieszcze niebawem

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

 

Odpłacam się już awansem ;)

Wasz przejazd przez rzeczkę :)

pzdr

 

MOV_2953_xvid.avi

Edytowane przez dr T
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej: "Łee, szkoda, że Subaru nie jeździ w rajdach. Zobacz jak idzie!

                       No co Ty, lepiej, że nie jeździ. Chciałbyś żeby jakiś koleś wolnyssakiem w kombi lał nas na rajdach?

                       No tak, byłaby siara."

                       

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Izotom napisał:

Chyba raczej: "Łee, szkoda, że Subaru nie jeździ w rajdach. Zobacz jak idzie!

                       No co Ty, lepiej, że nie jeździ. Chciałbyś żeby jakiś koleś wolnyssakiem w kombi lał nas na rajdach?

                       No tak, byłaby siara."

                       

 

;)

 

81144dcae7c322c81f444582925b9bf5.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2017 o 15:56, dr T napisał:

A tutaj zarejestrowana nasza (465)  i poprzedników (nie pamiętam numeru) walka z "bajorkiem" :D 

Rozumiem, że leśnik jak założył @Czarne_Koronkowe kalosze, to takich problemów nie miał ;).

20170617_170815.avi

O Panie co to się działo :yahoo: Myśmy szli "dzida prosto" :superhero: Polecam sprawdzoną metodę - skoro 80 Foresterów przede mną dało radę środkiem (bo tak prowadziły ślady) to ja też dam radę, nie było potrzeby kombinować bokiem. U Was jedynie mogły pojawić się wątpliwości czy XV da radę, ale jak widać niezasadne. Ja w zeszłym roku też chciałem być mądrzejszy i ominąć koleiny w piachu na próbie sportowej. Skończyło się wypychaniem w 6 osób :oops:

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromnie przypomnę się, z corocznym pytaniem: "jak było?" B) tj. zachęcamy uczestników XIV Zlotu do wypełnienia kwestionariusza Zlotowego tj. przekazania nam swoich odczuć :ph34r::D

 

Kwestionariusz XIV Zlotu Plejad 2017: https://zlot.subaru.pl/zlot2017/kwestionariusz/

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎30‎.‎06‎.‎2017 o 00:49, SubGaja napisał:

Ma jeszcze jeden filmik z Wami "boczkiem" na szuterku emoji41.png zamieszcze niebawem

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

wreszcie załączam filmik :) trochę zeszło - wir pracy po Plejadach :)

14530114m.avi

Dnia ‎30‎.‎06‎.‎2017 o 15:56, dr T napisał:

 

Odpłacam się już awansem ;)

Wasz przejazd przez rzeczkę :)

pzdr

 

MOV_2953_xvid.avi

Dziękujemy bardzo :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2017 o 08:50, Czarne_Koronkowe napisał:

@dr T Dobrze, że myśmy się zawinęli przed wypiciem całej butelki tego winka :dance:

 

Hmm czyżby moje Cheateau de Brieg rocznik 2016 nie było dopasowane do Waszego podniebienia ? ;)

 

Dnia 10.07.2017 o 00:53, SubGaja napisał:

wreszcie załączam filmik :) trochę zeszło - wir pracy po Plejadach :)

14530114m.avi

 

 

Po powołaniu komisji śledczej w składzie:

1. kierowca,

2. pilot,

3. obserwatorka,

niniejszym jednomyślnie oświadczamy, iż zarejestrowana w powyższym materiale tańcząca biała XV-ka nie należała do nas...

No chyba, że dopadła nas zbiorowa amnezja... ;)

Jednocześnie prosimy o dokładne przeanalizowanie zapisu, czy to aby na pewno my... 465...gdyż wszak niejednemu białemu XV-owi na imię burek

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dr T napisał:

Po powołaniu komisji śledczej w składzie:

1. kierowca,

2. pilot,

3. obserwatorka,

niniejszym jednomyślnie oświadczamy, iż zarejestrowana w powyższym materiale tańcząca biała XV-ka nie należała do nas...

No chyba, że dopadła nas zbiorowa amnezja... ;)

Jednocześnie prosimy o dokładne przeanalizowanie zapisu, czy to aby na pewno my... 465...gdyż wszak niejednemu białemu XV-owi na imię burek

PZDR

Trochę to wyglądało tak jakby się Wam w ostatniej chwili przypomniało o pieczątce :D albo na szerokiej prostej postanowiliście poćwiczyć nawroty :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, Slawskip napisał:

Solidnie na tym zakręcie wydzwoniłeś, ale naszczęście z happy endem.

Dużo gorzej wyglądał niż w rzeczywistości był uszkodzony, konstrukcyjnie nieruszony, długo trwało bo niektóre części z Japonii szły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...