Skocz do zawartości

PLEJADY 2017 - Łomnica - Wątek medialny


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

A bedzie jeszcze 3 oficjalny filmik? Jest szansa na otrzymanie nagran nawet jesli nie zostały zmontowane? Bylem filmowany przynajmniej 3 razy i byla by ro super pamiatka nawet jesli sie nie nadaje dla publiki :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Andremil napisał:

@Bagginssss ja miałem też problemy na tym zakręcie ale obwiniałem moje opony a'la slick za to @slesz miał poważniejsze "kłopoty" ale na następnym zakręcie w prawo ...  tylko tam było gdzie ucikać... 

wiedziałem że to nie moja wina tylko zakrętu ;) ale tak po prawdzie to było odrobinę za szybko, w zasadzie nie bardzo szybko a opony nówki sztuki potenza re002 ale najwyraźniej odrobinę za szybko ;) dodałem gazu i wyszedłem z poślizgu na wprost w polną drogę dzięki temu że była :D że nic nie jechało i może właśnie dzięki temu że opony były nowe :) tak czy siak więcej szczęścia niż rozumu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, slesz napisał:

wiedziałem że to nie moja wina tylko zakrętu ;) ale tak po prawdzie to było odrobinę za szybko, w zasadzie nie bardzo szybko a opony nówki sztuki potenza re002 ale najwyraźniej odrobinę za szybko ;) dodałem gazu i wyszedłem z poślizgu na wprost w polną drogę dzięki temu że była :D że nic nie jechało i może właśnie dzięki temu że opony były nowe :) tak czy siak więcej szczęścia niż rozumu :/

ja nie miałem gdzie uciec, jakbym dodał gazu, to bym wyrąbał w tę barierkę przodem, więc chciałem się złożyć do niej bokiem i "się śliznąć" - prawie się udało...

przy okazji sugestia dla robiących roadbooki: w tym roku były zaznaczone wykrzyknikami miejsca niebezpieczne, ale raczej takie jak "niebezpieczny/trudny wyjazd z podporządkowanej" itp, a może by tak oznaczać (jeśli jest taka miejscowa lub ogólnie znana wiedza) miejsca naprawdę niebezpieczne, gdzie są znane statystyki, oznaczając kilometr trasy dojazdowej wielkimi czerwonymi wykrzyknikami również...

wystarczy jeden "pechowiec"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nasz przejazd  przez "bajorko" drugiego dnia tur-ter. OBK-iem na fabrycznych oponach. Przejazd pod koniec tury. Problemem był ogromny głaz wystający parędziesiąt centymetrów. Poczułem go na podwoziu, dlatego też drugie podejście. Samo bajorko bez problemów. A o przejeździe obok nawet nie wiedziałem.  (XV) przede mną też bardzo sprawnie pokonał bajorko.

kamien7.avi

kamien6.avi

Edytowane przez SubGaja
zmiana
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SubGaja napisał:

A to nasz przejazd (461) przez "bajorko" drugiego dnia tur-ter. OBK-iem na fabrycznych oponach. Przejazd pod koniec tury. Problemem był ogromny głaz wystający parędziesiąt centymetrów. Poczułem go na podwoziu, dlatego też drugie podejście. Samo bajorko bez problemów. A o przejeździe obok nawet nie wiedziałem.  465 (XV) przede mną też bardzo sprawnie pokonał bajorko.

kamien7.avi

kamien6.avi

Co Wy tam wymyślacie z tym bajorkiem :D Ja przejechałem Forkiem IV XT na seryjnych letnich oponach bez zająknięcia, nawet mi się kontrola trakcji nie zaświeciła. Ojciec za mną Forkiem III na zimowych oponach też bez problemu. Co prawda miałem chwilę zwątpienia przed wjazdem jak zobaczyłem ten przyczajony traktor :D Ale co tam, ogień i poszło bez najmniejszego problemu :yahoo:

EDIT: jechaliśmy na samym końcu stawki. Może max 5 aut było za nami, więc już to rozjeździliście na amen.

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No dobra. Też przejechałem. Choć przez omijanie tego głazu ściągnęło mnie w najgłębszą koleinę i trochę ją rozorałem.

Ale jak obejrzycie ten filmik z traktorem to widać, że traktor solidnie naprawił te koleiny, więc może późnej było łatwiej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, przemekka napisał:

 No dobra. Też przejechałem. Choć przez omijanie tego głazu ściągnęło mnie w najgłębszą koleinę i trochę ją rozorałem.

Ale jak obejrzycie ten filmik z traktorem to widać, że traktor solidnie naprawił te koleiny, więc może późnej było łatwiej. ;)

Nieprawda! To wy mieliście łatwiej! Myśmy tam o życie walczyli! Nie odbierzesz nam chwały!:yahoo:

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my to bajorko przejechaliśmy dość późno Outbackiem CVT SBD bez napinki :). Tylko pod wodą był jakiś kamień i ostro załomotało coś w podłodze. Ale nic się raczej nie stało.

 

Załoga 458.

 

Przy okazji dziękujemy @ Dyrekcji i wszystkim uczestnikom za świetną zabawę.

Czy już ktoś wkleił film III?

 

 

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SubGaja napisał:

A to nasz przejazd (461) przez "bajorko" drugiego dnia tur-ter. OBK-iem na fabrycznych oponach. Przejazd pod koniec tury. Problemem był ogromny głaz wystający parędziesiąt centymetrów. Poczułem go na podwoziu, dlatego też drugie podejście. Samo bajorko bez problemów. A o przejeździe obok nawet nie wiedziałem.  465 (XV) przede mną też bardzo sprawnie pokonał bajorko.

kamien7.avi

kamien6.avi

@SubGaja Jakie to blokady kół włączyłeś przed bajorkiem? ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak przejazd bajorka został wspomniany to u mnie na zimówkach wyglądał tak (od 1:32).

 

Tyle, że mam stalową płytę pod silnikiem więc generalnie wyluzowany wjeżdżałem w większość kolein B):biglol:

 

P.S.

Ten film to luźno zrzucony cały dzień nr 2 więc możecie go nie oglądać :biglol: Jedynie od 26:20 jest wygrany przejazd próby na czas po trawce. Chyba jedyny fragment warty obejrzenia ;)

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No więc ja omijając ten głaz na początku, wpakowałem się w tą ślepą koleinę bardziej po prawej. I nie dałem rady jej pokonać, choć próbowałem kilka razy wycofać i się napędzić, więc wycofałem bardziej i przeskoczyłem do tej bardziej na lewo i przejechałem bez problemu. Jak ktoś wjechał od razu we właściwe koleiny to, pomijając ślad na podłodze auta i efekt dźwiękowy od głazu nie miał problemu z przejazdem. 

Mam nadzieję, że to zamknie już temat. ;)

 

A stalowa płyta to niewątpliwy atut. :D;) Choć jak pokazałeś na poprzednim filmiku, głównym atutem jest kierownik. 

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

Tegoroczne, oficjalne filmy są jakby... o niebo albo ze dwa nieba lepsze :thumbup:

Fajnie zmiksowano wszystkie trasy, nie przedłużając nadmiernie danego fragmentu, przez co filmy zyskały na dynamice i  wywołują efekt oczekiwania co dalej. Super.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyb a jeszcze nie było. Kolejny film ,,Zlotowy" chyba o oznaczeniu ,,0" :) tym razem ten który widzieliśmy jako pierwszy bo na imprezie.  

 

 

 

 

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2017 o 11:12, Jumpman napisał:

SS11. Tu traciliśmy gigantyczne ilości czasu na prostych, ale przejazd był ok.

 

 

 

 

I to samo ale od zewnątrz ;) 

 

 

i Miko na tej samej próbie ;)

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...