Skocz do zawartości

PLEJADY 2017 - Łomnica - Wątek medialny


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, Twój BRZ jest na filmie z Jawora na poprzedniej stronie. :)

 Jeśli chodzi o tego "zakopanego" forka 415 to też utknąłem w tych koleinach, z tym że po dłuższej walce udało mi się z nich wydostać.  Ale koleiny trochę "poprawiłem" :rolleyes::unsure:;)

Problemem był duży głaz odrobinę wcześniej, którego ominięcie powodowało wjazd w to błoto. Z tym że można było go ominąć z drugiej strony i przejechać trawą jak to zrobiła np. załoga 410. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie śpiący dzieciak i żona to bym tam się pewnie pakował :D .

najwyżej albo traktor albo wyciągarka by pomogły :D a tak nudy po trawie <_<

 

coś słyszałem że następne mają być trochę bliżej. jeśli tak to będę jeździł mniej zachowawczo B)

Edytowane przez coocer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra opona robi więc swoje... (nie umniejszając oczywiście największej roli kierownika) ;)

Bo pewnie kiepski kierownik to i by tam traktor wkleił :P

 

Zadanie na przyszły rok: zakupić felgi + opony, coby się nie stresować i utaplać w błotku jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
15 godzin temu, Crazy_Ivan napisał:

 

Nierówna oczywiście, ale wolniejsza?

Naturalnie. Przyczyną, dla której nierówna trasa jest wolniejsza jest alternatywnie jedna z dwóch opcji :

1. Oszczędzanie samochodu;

2. Rzadszy kontakt z nawierzchnią :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ayu napisał:

To ja się pochwalę, że przejechałem tam OBK bez problemów a jechałem sporo czasu po Was i było jeszcze gorzej :D

To ja się też pochwalę, że przejechałem tam Outbackiem na zwykłych letnich, bez specjalnego ognia, powolutku i na raz. :D

Aczkolwiek "próba", jak na trasę turystyczną dość wysublimowana... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bagginssss napisał:

dokładnie chyba ten, długi prawy zakręt, droga 365 na Dziwiszów, następny po nim jest taki nawrót 180 stopni, jak zadzwoniła pomoc drogowa wezwana przez ubezpieczyciela, to facet spytał gdzie jestem, zacząłem opisywać a ten po 2 sek przerwał mówiąc "ok, już wszystko wiem, nie musi pan dalej mówić".....

 

Również miałem na tym zakręcie przygodę.  Przed zakrętem przy próbie wytracenia prędkości ABS działał ciagle przez 2-3 sek tak jakbym jechał po lodzie. Na samym zakręcie puściłem hamulec i przy lekkiej pomocy kontroli trakcji udało się przejechać zakręt nieco szeroko, ale bez przekraczania środkowej linii jezdni. Wtedy wydawało mi się że przyczyną mogą być brudne opony, ale teraz wydaje się że to miejsce coś w sobie ma... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayo nie masz prawa ruszyć z takimi szybami, dlatego sędzia podchodzi przed startem i pyta: Gotowi?

- Nie, nie gotowi, szyby mi zaparowaly, puszczę nawiew, daj mi 2 minuty. 

 

Nie wrzucaj tych filmików na Facebooka bo Lisowski, Maras i SJS, za to mydełko FA Ci łapy utną ;) 

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Premo napisał:

Ayo nie masz prawa ruszyć z takimi szybami, dlatego sędzia podchodzi przed startem i pyta: Gotowi?

- Nie, nie gotowi, szyby mi zaparkowały, puszczę nawiew, daj mi 2 minuty. 

 

Nie wrzucaj tych filmików na Facebooka bo Lisowski, Maras i SJS, za to mydełko FA Ci łapy utną ;) 

te szyby zaczely delikatnie parowac doslownie na sekundy przed odliczaniem, chwile wczesniej wlaczylem klime i sadzilem, ze zejdzie.

co do mydelka fa to zenada taka, ze wstyd, taczka kasy zostawiona w bednarach i kielcach, a przychodzi co do czego i "gdy sie pojawiam, na szklanym ekranie....".

40 minut temu, BartZ napisał:

Znaczy na przyrządach tylko :biglol:

hehe, dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...