Skocz do zawartości

Zmiana koloru podświetlenia zegarów i panela klimy


_scooby_

Rekomendowane odpowiedzi

ja grzebałem w hawku, po zastosowaniu czerwonych ledów nie widać blatu tylko same wskazówki, problem jest taki, że żeby to dobrze zrobić to trzeba licznik rozebrać w drobny mak i pozbyć się zielonych filtrów a nie tylko same żaróweczki wymienić, znów jak wymienisz na zielone ledy to znikają wskazówki  bo jak z fizyki wiadomo 2 filtry zielony i czerwony dają czarny. A żaróweczki są T5  w oprawkach tylko OEM są takie bańki większej mocy a nie tak jak standardowe 1,2W.  Więc jak szukasz ledów to T5

newclusterpic.jpg

Edytowane przez AlexClyde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja som coz takiego zrobil kilka tegodni temu. nie zatrudne, nawet filtry z podswietlenia temperatury I ODO ida w miare lekko wypychnac, jestli nie masz ręky trolla. tylko zmiana koloru zarowek nie dziala tak swietnie, bo nebieski led pod czerwonym na redline nie jest zawadny. bedzie muszał wklejic folie kolorowa na miasta kiedysz zielone a uzic bialych ledow.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bdf napisał:

ja som coz takiego zrobil kilka tegodni temu. nie zatrudne, nawet filtry z podswietlenia temperatury I ODO ida w miare lekko wypychnac, jestli nie masz ręky trolla. tylko zmiana koloru zarowek nie dziala tak swietnie, bo nebieski led pod czerwonym na redline nie jest zawadny. bedzie muszał wklejic folie kolorowa na miasta kiedysz zielone a uzic bialych ledow.

Cooo?! :blink:

 

13 godzin temu, Bdf napisał:

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Rozumiem, że zapewne dysortografia i takie tam, ale czy Twój "KIW-L21" też ma deficyty w tym zakresie i nie może Cię wspomóc?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, chlapče, môj telefón sa ešte také finty nenaučil. Som Slovák, ešte sa iba učím. Ale kedže tot je fórum polonistov, a nie nadšencov Subaru, to pôjdem radšej niekde inde. Škoda, chcel som iba pomôcť.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dobrze. Jesteś usprawiedliwiony ;)

Masz w profilu pole "skąd" i wpisane tam Trójmiasto nijak nie sugeruje Twojego zagranicznego pochodzenia :ph34r:

Na Forum obowiązuje jednak stosowanie poprawnej polszczyzny i jeśli chcesz być traktowany ulgowo, to napisz może w stopce "Som Slovák", albo coś takiego ;)

...i śmiało możesz z nami zostać. :P

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem tego. Nawet jeśli nie możesz mówić angielski, widac, co potrzebne. Zarowki na panelu klimy maja tylko plastik na sobie, nie jest potrzebne nic skrobac, tylko zmienit na odpowiedni kolor.

13 hours ago, Kambol said:

Rozumiem, że zapewne dysortografia i takie tam, ale czy Twój "KIW-L21" też ma deficyty w tym zakresie i nie może Cię wspomóc?

Mam nadzieję, że docenisz mój wysiłek, zajęło to dużo czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...