Skocz do zawartości

Legacy V - 2.5 265hp AT


Raheya

Rekomendowane odpowiedzi

Poza UPG bajka.

Ja mam 165 tys km i brak jakichkolwiek innych usterek.

Ostatnio przycina się elektryczna regulacja podpórki lędźwiowej, to chyba najpoważniejsza usterka :-) Ale częściej działa niż nie działa.

I regenerowałem ksenony w tym roku, ale to raczej zużycie niż usterka.

 

Trwałość zawieszenia/ukł. kierowniczego nazwałbym niewiarygodną, bo ani jeden element nie wymagał do tej pory wymiany, chociaż uczulam mechanika by szukał luzów.

Bilsteiny się super sprawdzają i zamiast wymieniać po 2k zł sztuka, można za ułamek tej kwoty je regenerować np. w Zerkopolu w Warszawie.

Regenerowałem tyły po 80kkm i przody po 120kkm. Teraz tyły przy najbliższym przeglądzie będę znowu regenerował dla porządku, chociaż jeszcze są ok.

 

Poza silnikiem, pewnie trzeba zwrócić uwagę na to samo co w każdym używanym aucie (wiem, bezcenna porada :-) )

Śladów korozji póki co brak.

Widziałem kiedyś kilka ogłoszeń aut z wymienioną skrzynią biegów. U mnie działa super,ale może na to warto zwrócić uwagę, czy płynnie działa i nie stuka przy kickdownie albo przy ostrym hamowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do właścicieli Legacy V GT - jak oceniacie trwałość automatycznej skrzyni biegów?

Przeglądając nieliczne oferty tego modelu już kilka razy natknąłem się na ogłoszenie z LGT po generalnym remoncie lub wymianie skrzyni biegów (przebiegi oscylują zwykle wokół 190-210 tys. km).

Czy przytrafiły się wam jakieś poważne awarie ASB? Jakie macie przebiegi?

"Poluję" na takiego kombiaka LGT, ale niestety trafienie niskiego przebiegu jest po tylu latach nierealne, a przebiegów 200+ trochę się obawiam, bo miałem nieprzyjemność wymieniać skrzynię w OBK i wiem czym to pachnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...