Jump to content

IV i V runda RallyStage Cup 04.06.2017


Agniess

Recommended Posts

Już w najbliższą niedzielę, 4 czerwca, na lotnisku Kluczewo w Stargadzie odbędzie się IV i V runda Rally Stage Cup - nowy cykl dla każdego, organizowany przez Automobilklub Stargardzki. Mimo odbywania się dwóch rund jednego dnia, wpisowe nie ulega zmianie.


W zawodach wystartować może każdy, kto posiada prawo jazdy, samochód z ważnym przeglądem technicznym oraz ubezpieczeniem OC (zalecane NNW). Organizator przygotował dla uczestników 1 odcinek o długości powyżej 4 km. Jak mówi dyrektor cyklu, Hubert Nowicki:  "Tym razem odcinek będzie zawierał nowy fragment trasy - dzięki uprzejmować firmy Dutch Farmers. Będzie to jeden z równiejszych fragmentów nawierzchni jaką znamy na Kluczewie. Druga część trasy prowadzić będzie po znanych już obszarach, ale w trochę odmienionej formie. Tym razem na ile się uda, jedziemy po "równym" - niekoniecznie zawsze czystym."

 

Wysokość wpisowego wynosi:
• W I terminie do 5 dni przed zawodami: 210 zł, 200 zł – dla kierowców zrzeszonych w innych automobilklubach oraz 180 zł dla członków Automobilklubu Stargardzkiego,
• W II terminie do 4 dni przed zawodami oraz w dniu zawodów – 250 zł, 220 zł – dla kierowców zrzeszonych w innych automobilklubach oraz 200 zł dla członków Automobilklubu Stargardzkiego.

 

- Formularz zgłoszeniowy oraz lista już zapisanych kierowców:
http://ak.stargard.pl/rajdy/rally-stage-cup-lista-zgloszen/

 

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Automobilklubu Stargardzkiego:
http://ak.stargard.pl/events/4-i-5-rally-stage-cup/

 

Uczestnicy, którzy zostaną najwyżej sklasyfikowani, zostaną nagrodzeni medalami, zarówno w klasyfikacji generalnej jak również w poszczególnych klasach. W klasyfikacji sezonowej na najlepszych zawodników czekać będą nagrody rzeczowe.

 

Dla zawodników startujących w pełnym cyklu (z dopuszczalnym pominięciem jednej rund) Rally Stage Cup 2017, H-RT Auto & Motorsport zapewnia rabat na zakup akcesoriów / zrobienie rollbar’a / klatki wg. zał. J i montaż.

 

Tak było na jednej z poprzednich rund:

 

Zapraszamy na oficjalny FP Rally Stage Cup:
https://www.facebook.com/RallyStageCup

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...