Jump to content

_Adi szuka fotela pasażera

Than_Junior

Pomożesz _Adiemu?  

32 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Czy któryś z Szanownych użytkowników nowego Subaraka chciałby się pozbyć fotela pasażera? _Adi Potrzebuję z niego tylko czujnika zajętości. ;-)

Edited by Than_Junior
  • Upvote 4

W sumie to wciąż nie wiemy po co _Adiemu ten fotel pasażera...? :o czy chce go użyć jako fotela dowódcy a replice statku kosmicznego Enterprise jaką buduje w ogrodzie w skali 1:1? Czy po prostu zależy mu, aby jego pudełek miał wygodne siedzisko w psiej budzie? Tyle mozliwosci!!

Tylu forumowiczów chce oddać teściową. _Adi bierz, tyle kobiet to Ci nawet na drutach ten fotel z czujnikiem zrobią, do tego ciasto itp itd. :)

• Upvote 1

W sumie 

23 godziny temu, Than_Junior napisał:

W sumie to wciąż nie wiemy po co _Adiemu ten fotel pasażera...? :o czy chce go użyć jako fotela dowódcy a replice statku kosmicznego Enterprise jaką buduje w ogrodzie w skali 1:1? Czy po prostu zależy mu, aby jego pudełek miał wygodne siedzisko w psiej budzie? Tyle mozliwosci!!

Nikt nie zwróci uwagę, ze chodzi tylko o czujnik zajętości? :P 

Ja ma fotel z takim czujnikiem. Mogę sprzedać, ale nie chcę go wyjmować z samochodu - jeszcze coś popsuję. Proponuję nabyć cały samochodu, wtedy czujnik jest gratis ^_^

• Upvote 2

3 godziny temu, ipsx82 napisał:

ale dział matrymonialny to chyba gdzie indziej :biglol:

Hmmm... a gdzie? :mrgreen: