Skocz do zawartości

XI Subariada (a zarazem pierwsza zimowa) - Karelia, Półwysep Kolski i NordKapp 12-23.02.2018 r.


Justi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ppmarian napisał:

Miłosz zasiałeś ziarno niepewności...

 

pytanie wprost czy z Waszego doświadczenia -  Matylda da radę? Co prawda  ciągamy ją ze sobą na  narty za granicę ale ogólnie należny do zmarzluchów.....

 

Jak ją pytamy czy chce jechać to jest bardzo na TAK tyle że ona ta wyprawę postrzega przez hasła: renifery, zorza polarna, skutery, dużo śniegu...  a nie jest chyba świadoma że odległości i trudy podróży pomiędzy kolejnymi  "atrakcjami" będą największe z wypraw na jakich to tej pory z Wami była. Kolejny minus to wychodzi na to że będzie jedynym dzieckiem....

 

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to jednoznacznie. Zimno w ogóle nie brałbym pod uwagę - nie śpicie w namiotach przecież. Raczej kwestia towarzystwa. Po prostu adoptujcie coś na szybko :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam też jest przykro. :( 

 

 

1. Mario1978 - 2 osoby

2.

3. Justi i przemekka - 2 osoby

4.

5. KGSub i Marianna - 2 osoby

6. Wipolak - chyba 2 osoby

7. ppmarian - 3 osoby

8. AAD - 2 osoby 

9. pzast - 2 osoby

10 marhof - 1 osoba

 

Z uwagi na zbliżający się nieuchronnie (a w zasadzie już nieco naciągnięty) termin zbiórki zaliczki dla naszych przewodników bardzo proszę o deklarację osób z listy rezerwowej odnośnie udziału w wyprawie. Jets to o tyle istotne, że Beata i Miłosz muszą dokonywać rezerwacji czekających nas tam atrakcji, więc potrzebna jest znana liczba chętnych i ... pieniądze na ten cel. 

 

Lista rezerwowa:

 1.@Tiger- 2 osoby

2. @Zdzisław Trawiński - 3 osoby

3. @Izotom - 2 osoby

 

Dajcie proszę znać o Waszej decyzji.

 

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu by trzeba przyjąć taką strategię, że jeśli nie ma kompletu pewniaków to albo z góry zakładamy mniejszą ekipę albo niepewni ale chętni robią zaliczkę i my wszystko rezerwujemy, ale jak się nie potwierdzi to zaliczka przypadnie na koszt problemów że zmianami i ewentualnych kosztów rezygnacji. 

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że chętni wpisują się na listę, a następnie nie śledzą wątku i nie ma z nimi kontaktu. :unsure:

 

@Izotom od razu jasno określił swoje aktualne stanowisko. 

 

Ale @Tiger nie wszedł na forum od 25 sierpnia. Nie wiadomo czy w ogóle jest zainteresowany wyjazdem. A przecież forum wysyła powiadomienia jeśli kogoś się "wspomni" w poście.

 

@Zdzisław Trawiński był dziś na forum, ale nie odpowiedział na prośbę o deklarację. 

 

Kurczę jesteśmy dorosłymi ludźmi. Podchodźmy do sprawy poważnie, bo organizacja takiego wyjazdu wymaga naprawdę trochę czasu i wysiłku. 

 

Proponuję, żeby poczekać do piątku i w razie braku odzewu zamknąć listę. Będzie  mniejsza, ale zdecydowana grupa. Bo rozumiem, że reszta jedzie. :clapping:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KGSub myśli zabrać dzieci. to już jak jedna ekipa bo dwie osoby dodatkowe. Wiec w sumie i tak miejsca zostanie na 2 osoby Max. Ale muszę się porozumieć z dyrekcją czy nie będzie filmowców lub dziennikarzy jeszcze. Więc w sumie to tak jakby komplet - może się okazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Milosz,

Mam pytanie gdzie bedziemy spac w Norwegii i W Finlandii? W hyttach czy w hotelach? Pytam, bo piszecie zeby nie brac jedzenia, a z doswiadczenia wiem ze knajpy w Skandynawii sa bardzo drogie (obiad to ok 150 zl od osoby, ekipa Mario1978 pewnie potwierdzi jako najlepsze źródło informacji:) i my zawsze wieziemy kilka sloikow:) Jesli bedzimy spac w hyttach to wowczas jest mozliwosc odgrzania/przygotowania obiadu.

Jak to planujecie? Wiadomo juz gdzie bedziemy koczowac?

Dla wszystkich wzystkiego najlepszego w Nowyn Roku i do zobaczenia niebawem w pelnym skladzie!

Marianka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Właśnie dostałem informację od @AAD, że nie mogą jechać.

 

Zanim zaczniemy odwoływać rezerwacje - jest szansa aby ktoś wskoczył na ich miejsce. Dwuosobowa ekipa. Z wizami zdążycie. Nie wiem tylko jak rozpropagować to szybko na forum.

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemekka napisał:

Bierz @carfit -a. ;)

 

to właśnie ja sie wykruszułem i strasznie tego już żałuje :(. Mam nadzieje że to nie ostatni wyoad na nordkapp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, przemekka napisał:

Kurczę to szkoda, bo zapowiada się fajna impreza. :unsure:

@przemekka nawet nie wiesz jak ja żałuje , strasznie sie napaliłem początkowo , ale życie szybko zweryfikowało moje plany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Eee. My na razie czekamy na przygotowanie samochodu do wyjazdu (wypadła nieoczekiwana regulacja zaworów).

 

Najwyżej pojedziemy BRZ- tem. :rolleyes:

 

No i kompletujemy odzież (kalesonki i takie tam :D )

 

Edytowane przez przemekka
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...