Skocz do zawartości

Skradziony Forester XT


coquelicot

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj (16.05) ok. 13.20 z parkingu Park and Ride kolo Stadionu Narodowego skradziono Subaru Forester XT rej. WE 870PG. Kolor czarny, srebrne relingi. Auto bylo zaparkowane tuz obok wjazdu na parking od strony ul. Siwca. Ma charakterystyczna ryse z prawego tylu (reflektor i bok), jakby ktos wozkoem pod sklepem zawadzil. Ktokolwiek mogl Forka widziec, prosze o sygnal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zadzwonili ze cos nie tak i czy prawidlowo zaparkowalem. Po czym od razu zawiadomili policje. Niestety potem sygnal zniknal (zadna niespodzianka). S..syny maja podobno zagluszacze sygnalu gps.

Generalnie slysze ze P+R obok Narodowego zrobil sie niebezpieczny. Kradna stamtad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety:/ Widzialem sporo innych subarakow, wiec wlascicieli ostrzegam przed parkingiem obok Warszawa Stadion. Nb. Ochrona Stadionu Narodowego zrobila jak  najgorsze wrazenie. Dzieki IRS policja byla na miejscu szybko. Jedna ze stadionowych kamer uchwycila obraz ale to buce ze Stadionu... powiedzialy policji ze pokaza obraz z monitoringu tylko po oficjalnym wystapieniu!!!!! A moglismy np. dostac wskazowke dokad zlodzieje pojechali. Wiecej na zadna impreze nie pojde na Narodowy. Co za pacany.

Kilka zdjec zalaczam.

lewy przód.jpeg

prawy tył.jpeg

lewy tył.jpeg

prawy bok.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, coquelicot napisał:

Jedna ze stadionowych kamer uchwycila obraz ale to buce ze Stadionu... powiedzialy policji ze pokaza obraz z monitoringu tylko po oficjalnym wystapieniu!!!!! A moglismy np. dostac wskazowke dokad zlodzieje pojechali.

 

Nie do wiary, że policja jest bezsilna wobec takiego stwierdzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na allegro części, może są już wystawione :D

ps. a tak na serio współczuję, mam nadzieję że jest autocasco bo szans na odnalezienia raczej nie ma, japończyki są głównie kradzione na części.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamilgt napisał:

Współczuję :/ Parkujesz tam codziennie? Długo stał samochód zanim ukradli?

Samochod ukradli w ciagu dnia, co z bandytow perspektywy ma o tyle sens ze mniejszy ruch i mozna latwiej uciec. Parkowalem tam dluzszy czas, nigdy nie bylo problemow. Do czasu://

1 godzinę temu, Knurek1111 napisał:

 

Nie do wiary, że policja jest bezsilna wobec takiego stwierdzenia!

Przyznam ze tez bylem w szoku. Niebywale. To sie musi zmienic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, raju napisał:

Wyrazy współczucia :( Zdziwiony jestem, że 2.0 XT skradziono... jak będę mógł jakoś pomóc, wiem Pan gdzie mnie znaleźć.

 

Dziekuje! Nie ukrywam, tez jestem zaskoczony. Zycie. Z pomocy chetnje skorzystam jesli tylko bedzie okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, coquelicot napisał:

Zycie

Niestety często nie tak je sobie wyobrażamy. Mam nadzieję, że samochód się odnajdzie, jeśli nie, a będzie decyzja na kolejne Subaru, proszę liczyć na moje wsparcie!

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, raju napisał:

Niestety często nie tak je sobie wyobrażamy. Mam nadzieję, że samochód się odnajdzie, jeśli nie, a będzie decyzja na kolejne Subaru, proszę liczyć na moje wsparcie!

Dziekuje. Przyda sie troche optymizmu. A Subaru bedzie na bank!

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chcę sobie wyobrazić co bym czuł gdyby zginął któryś z moich ukochanych samochodów. W tym miejscu pozwolę sobie dodać, że w ofercie pojawiło się bardzo ciekawe zabezpieczenie  współpracujące z sytemem ISR, przy decyzji o zakupie nowego, na pewno wyposażymy w nie pojazd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@coquelicot

bardzo wspolczuje

niestety zadne ac nie odda za stres i zmarnowany czas

 

9 godzin temu, raju napisał:

w ofercie pojawiło się bardzo ciekawe zabezpieczenie  współpracujące z sytemem ISR

 

czyli nadal elektronika? wielka szkoda, bo dla zlodziei samochodowych to zadne utrudnienie

z drugiej strony nie wyrazacie panstwo zgody na montaz (w okresie gwarancyjnym) mechanicznej blokady asb ;)

wszystkie flotowe auta mamy z takim zabezpieczeniem (montowane w aso vw) i od lat zero kradziezy

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na pewno już było na celowniku od dawna.... Wszystko było przygotowane od dawna, tak działają złodzieje!

Naprawdę współczuje, a takim s-nom łapy powinny obcinać!

Co na to AC ? Mam nadzieję że się nie wymigają z odpowiedzialności?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, darecki napisał:

Auto na pewno już było na celowniku od dawna.... Wszystko było przygotowane od dawna, tak działają złodzieje!

Naprawdę współczuje, a takim s-nom łapy powinny obcinać!

Co na to AC ? Mam nadzieję że się nie wymigają z odpowiedzialności?

Zobaczymy. Podstaw nie widze najmniejszych (zdanie policji takie samo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rombu napisał:

 

Ale bzdury tam piszą. Dokładniej jedną, ale najpoważniejsza bzdurę.

 

możesz rozjaśnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, chojny napisał:

Pewnie chodzi o "niemożliwa do zakłócenia"... 

 

wg. serwisanta który mi to montował , sygnał GPS da się bez problemów zakłocić , sygnału radiowego podobno nie , sygnał nawet w kontenerze , czy parkingu podziemnym jest jak najbardziej na mierzalny , po za tym ten system radiowy jest wyłączony , uaktywniany jest dopiero w momencie zgłoszenia o kradzieży .

 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...