Skocz do zawartości

KYB Ultra SR - dobor sprezyn do codziennej jazdy


uxon

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.04.2020 o 22:03, namiot napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 

zostań przy oryginalnym zawieszeniu ultra sr i sprężyny sti czy wrx to to samo bodajże....

sprezyny na pewno sa rozne, tak jak i amortyzatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji dowiedziałem się że nie ma zamienników do rozstawu 5x114.3 :cry: Masakra... Orientował się może ktoś czy da się zastosować jakieś adaptery czy coś tego typu by jednak uparcie wsadzić coś innego niż OEM? Dodam, że na przód poprzedni właściciel  wsadził gwint Teina a podobno nie ma zamienników bo nic nie pasuje :huh: a na tyle mam OEM, więc może przód pasuje p&p a to z tyłem jest problem i da się zastosować jak wspomniałem jakiś adapter by umożliwić montaż ? Na pewno jest ktoś kto przerabiał temat i posłuży pomocą :)

Edytowane przez Sikooo11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, M_isza napisał:

adapter? do czego? wrocilem, kilka postow wczensiej i jakos stracilem watek :)

Do montażu amortyzatorów, czy tylko pozostaje opcja swapu zwrotnic...albo w ostateczności pogodzenie się z OEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru jednak jest ta marka, gdzie oem, to jednak jakosc i spokoj na lata, poza tym czy wrx, czy sti, kayaba robi porzadne amorki. co miales na oku jako nie oem, monroe, czy jak to sie tam pisze;) a sprawdzalas pedders's? wg mnie w jest kilka opcji od nich, jako zamiennik kyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na sprawdzonym zestawie, bo nie chce się bawić i eksperymentować... A wszędzie każdy pisze o Kayabach że są rewelacyjne więc nie patrzyłem do tej pory na nic innego. 

Edytowane przez Sikooo11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sikooo11 napisał:

Zależało mi na sprawdzonym zestawie, bo nie chce się bawić i eksperymentować..

Szkoda że nie odezwałeś się wcześniej. Miałem wymontowane oem amortyzatory z WRX 07 leżały mi w garażu i wadziły to je oddałem na złom a tak mogły iść do Ciebie na przymiarkę za darmoszkę :/

Edytowane przez Alkanick
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...