Skocz do zawartości

Błąd P2444.


krvrad

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Wyskoczył mi błąd P2444, pompa powietrza wtórnego, wywala kontrolke Check oraz miga Cruise.

Znalazłem u siebie firmę, która oferuje skasowanie błędu oraz wyłącza funkcję wywalania tego na pulpit. Błąd sobie jest, niech sobie będzie, ale nie włącza się check.

Krzyczą za to 400zł. Myślicie, że to dobre rozwiązanie? Może lepiej kompleksowo to załatwić np tutaj za 1600zł...?  http://subaru.nie-ASO.pl/pl/oferta/subaru_na_2_0_ecu_hitachi.php

Dodam, że nie mam żadnych innych objawów typu zamulanie 2-3k obr itp.

 

Pozdro

 

Kamil

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, odświeżam temat. Znacie kogoś kto umiałby usunąć wyswietlanie sie tego bledu P2444 (check + cruise) w okolicach Wrocławia, generalnie caly Dolny Śląsk wchodzi w grę. Bylem we Wro w dwóch miejscach i nie są w stanie tego zrobic, zwodzą, kombinują i kicha. 

Edytowane przez krvrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa.... MTS... Oni wyrażą najgłębsze oburzenie, że chcę "oszukać" ECU, następnie zaproponują mi wymianę pompy powietrza wtórnego i zaworków, a na koniec wystawią rachunek na 5k netto...

Potrzebuję innego rozwiązania.

Edytowane przez krvrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lojszczyk czytaj uważniej, ze zrozumieniem zanim napiszesz jakąś kąśliwą, w Twoim mniemaniu błyskotliwą odpowiedź. Skąd kurde w ludziach tyle złośliwości?

"Bylem we Wro w dwóch miejscach i nie są w stanie tego zrobic, zwodzą, kombinują i kicha."

To m.in. była jedna z opcji za 400 zł... Cały czas kogoś szukam, żeby to ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...