Skocz do zawartości

OBD2 bluetooth


nitroceluloza

Rekomendowane odpowiedzi

dowolny chiński w cenie lepszej butelki vodki. Do podstawowej zabawy nie ma co przesadzać, bo wszystkie/prawie wszystkie działają tak samo.

WiFi jest lepsze ale idzie za tym cena, a do okazjonalnego sprawdzenia parametrów czy skasowania błędów nie ma sensu.

Jak celem jest stały monitoring na jakimś zabudowanym tabie/smarku to wifi albo kabel bo te po BT bywają kapryśne z połączeniem i stabilnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem taki: Interfejs ELM 327 Bluetooth MINI BT OBD2 2016 NEW!  (6572977023)

Działa mi bez najmniejszych problemów jeśli chodzi o monitorowanie auta (nie zrywa połączenia), do kasowania błędów nie miałem okazji jeszcze go użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, faza20 napisał:

Ja kupiłem taki: Interfejs ELM 327 Bluetooth MINI BT OBD2 2016 NEW!  (6572977023)

Działa mi bez najmniejszych problemów jeśli chodzi o monitorowanie auta (nie zrywa połączenia), do kasowania błędów nie miałem okazji jeszcze go użyć.

 

Mam ci jak taki sam i działa bez problemu, z kasowaniem błędów włącznie :) Mała rzecz za 25 zeta i po jednym odczycie jesteś do przodu. U mnie mechanik po sąsiedzku bierze 30 zł za podpięcie kompa :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, STomasz napisał:

Ja używam Interfejs iCar2 Vgate WiFi OBDII ELM327, co prawda kosztuje koło 100zł ale jak by co to działa idealnie :)

a942fe9a4a92b1d50c1045b4ea0a

Mój bluetooth'owy kosztował 7,90$ z przesyłką od skośnookiego producenta ;) WiFi faktycznie są trochę droższe...

 

Co do wyciągania to najlepiej pomóc sobie śrubokrętem lub po kielecku - nożem ;)

Edytowane przez loony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie byl opis jak zasilanie obd przepiac pod stacyjke. Mam tak zrobione i jest bezobsługowe

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka



Wystarczy się wpiąć pod zasilanie radia (to po stacyjce)- 50 cm kabelka i rąsia i do domu. Mam tak zrobione, elm w gnieździe od roku, w radiu torque i możesz na bieżąco podczas jazdy robić wszystko. Ktoś pytał o program którym ustawia się jak w vagu różne dziwne rzeczy- nie wiem jak w nowszych Subaru ale +- 10 letnie nie mają poprostu modułu komfortu to poprostu nie ma tego gdzie ustawic- rzeczy jak przygasanie oświetlenia wewnątrz są realizowane układami analogowymi bez możliwości programowania.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nitroceluloza napisał:

Chcę po prostu wsadzić tablet do swojego forka (tak jak w jakimś sąsiednim wątku było, tablet to Samsung galaxy tab 2 wskrzeszony z zmarłych. to mówicie że lepiej łajfaj...

najlepiej to po kablu jak tablet ogarnia OTG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...