Skocz do zawartości

Kompatybilnosc belek do bagaznika miedzy OBK MY13 i MY17


Gregorius

Rekomendowane odpowiedzi

Mam belki do bagaznika do MY13 365EAJ100 , czy beda pasowac do MY17?

Wedlug katalogu maja numer E365EAL000. Dlugoscia powinny pasowac, ale czy system mocowania/profil relingow jest taki sam?

 

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gregorius napisał:

ale czy system mocowania/profil relingow jest taki sam?

 

Niestety nie. I z tego, co kojarzę z długością też był problem - w nowym chyba tylna belka jest krótsza. Porównaj w katalogu Thule - tam wszytko powinno być dokładnie rozpisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, spawalniczy napisał:

 

Niestety nie. I z tego, co kojarzę z długością też był problem - w nowym chyba tylna belka jest krótsza. Porównaj w katalogu Thule - tam wszytko powinno być dokładnie rozpisane.

Moje belki nie sa Thule i wedlug mnie maja pewna tolerancje/regulacje dlugosci.

Jakies rekomendacje jeli chodzi o nowe belki? Chodzi mi o takie, ktore zbytnio nie podwyzszaja bagaznika.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z długością może być ok, musisz sprawdzić. Te oryginalne, to jest chyba Mount Blanc.  Nie znam tego systemu. W Thule jest tak, że stopy są uniwersalne a do konkretnego modelu samochodu dostosowuje się je dobierając tzw adapter za kilkadziesiąt zł. Ponadto są wersję niższe, jak na zdjęciu poniżej oraz wyższe, wtedy belka leży na stopie i wystaje poza jej obrys. Przy mojej wersji są mniejsze możliwości regulacji długości. Plusem jest niższy hałas, końcówki belki są schowane w stopy i to że belka jest nisko. Jeśli nie potrzebujesz długich belek, polecam.

 

Screenshot_2017-05-10-07-27-45.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, spawalniczy napisał:

Z długością może być ok, musisz sprawdzić. Te oryginalne, to jest chyba Mount Blanc.  Nie znam tego systemu. W Thule jest tak, że stopy są uniwersalne a do konkretnego modelu samochodu dostosowuje się je dobierając tzw adapter za kilkadziesiąt zł. Ponadto są wersję niższe, jak na zdjęciu poniżej oraz wyższe, wtedy belka leży na stopie i wystaje poza jej obrys. Przy mojej wersji są mniejsze możliwości regulacji długości. Plusem jest niższy hałas, końcówki belki są schowane w stopy i to że belka jest nisko. Jeśli nie potrzebujesz długich belek, polecam.

 

 

Dziekuje. Belki kupilem z OBK 2013, teraz je chce przelozyc do nowego, jak nie beda pasowaly to spyle je ze starym I kupie nowe.

Wedlug mnie na dlugosc powinny pasowac, bo maja pewna tolerancje na dlugosci. Nie wiem, czy profile relingu jest taki sam I czy uchwyty beda pasowaly.

Generalnie uzywam bagaznika raz do roku, ale na dluga trase I potrzebuje PEWNEGO mocowani. Halas to sprawa drugorzedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spawalniczy napisał:

 

Profil na pewno jest inny. W każdym kolejnym modelu są zmiany w tej kwestii. 

Zobacze przy odbiorze, jak nie beda pasowaly sprobuje  z Subaru wynegocjowac dobra cene na nowy komplet w zamian za stary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...