Skocz do zawartości

outback 3.6 H6


areksail

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎2017‎-‎10‎-‎01 o 15:36, Oczkoo15 napisał:

A to się nie spodziewałem, że 3.6 będzie mniej trwały.:(

 

w zeszłym tygodniu przekroczyłem 250kkm i po za hamulcami przez ten cały czas wymieniłem : obsady drążków, siłownik od nawiewu, jakąś rolkę napinacza, czujnik położenia ksenonów, i ostatnio oba łożyska z przodu i dwa ostatnie tłumiki - faktycznie awaryjność powala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, klonek78 napisał:

 

w zeszłym tygodniu przekroczyłem 250kkm i po za hamulcami przez ten cały czas wymieniłem : obsady drążków, siłownik od nawiewu, jakąś rolkę napinacza, czujnik położenia ksenonów, i ostatnio oba łożyska z przodu i dwa ostatnie tłumiki - faktycznie awaryjność powala

Jest chyba różnica między Twoim doświadczeniem z jednym 3.6 a gościem co zjadł zęby naprawiając Subaraki.  Nikt nie napisał, że 3.6 padnie na bank. Po prostu wychodzi, że jest mniej trwały od 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RoadRunner napisał:

Jest chyba różnica między Twoim doświadczeniem z jednym 3.6 a gościem co zjadł zęby naprawiając Subaraki.  Nikt nie napisał, że 3.6 padnie na bank. Po prostu wychodzi, że jest mniej trwały od 3.0.

 

Ja póki co również zero problemów, także na razie jest dwóch z konkretnym doświadczeniem :P

Wiedząc, jak ludzie podchodzą do serwisowania aut, to się nie dziwię, że i 3,6 można zajechać, ale nie wygiągajmy zaraz pochopnych wniosków... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, RoadRunner napisał:

 Po prostu wychodzi, że jest mniej trwały od 3.0.

 

jak na razie to w OBK MY01 3.0 przy 200kkm pękł mi blok, a w MY00 2,5 przy 350kkm stukają panewki (chociaż tak jest od ponad 100kkm i nic się nie zmienia). mój 3,6 po 250kkm nie jest nawet nigdzie spocony i nie wiem co trzeba zrobić żeby ten silnik dobić. 

 

 

18 godzin temu, RoadRunner napisał:

Jest chyba różnica między Twoim doświadczeniem z jednym 3.6 a gościem co zjadł zęby naprawiając Subaraki. 

 

Łatwo wyciągnąć błędne wnioski ze źle dobranej grupy reprezentatywnej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...