Skocz do zawartości

Dylemat z końcówką wydechu


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przy okazji spytam. Czy ktoś z Forumowiczów zakładał do H6 tłumik inny niż oryginalny? Zastanawiam się między tłumikiem STI a Supersprintem (oba z Imprezy). Nie chcę, żeby był głośny, ale chciałbym żeby brzmiał jak boxer :wink: . Ma ktos doświadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien Pan w firmie zajmującej się dystrybucją Hks w Polsce krzyknął sobie 3 tysiaki za tłumik końcowy. :???: Ogólnie był mało poinformowany i powiedział, że zadzwoni za chwilę bo musi się zorientować w temacie :shock: Dystrybutor Hks w Polsce :lol: A co on myślał, że będę pytał?? o Evo?? :razz: :twisted:

 

Dzwoniłem do Mapteka, jutro mi powiedzą po ile u nich taki wydech(HKS :twisted: ). Czas oczekiwania 2-3 tygodni.

Natomiast Devil kosztuje 2013 zł.

 

Ma może ktoś fote tego Devila?? Już go słyszałem-brzmi konkretnie :twisted: ale jakąś fotke strzelcie, może Carfit masz coś?? :roll:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Supersprint. 4600 zł brutto za pipe kit for turbo z kat., centre pipe i back box z montażem to rewelacyjna cena. Dzisiaj jadę do Wawy poznać tajemniczego raju do KOPER SUBARU, ostatecznie posłuchać i ewentualnie zamontować.

 

Sprawdzałem już pod względem wyglądu, dźwięku i cen firmy Devil i H&S. Supersprint jest bezkonkurencyjny.

 

Jednakże marzy mi się końcówka dwururka, którą mam obecnienie niefortunnie od WRXa. Niestety w ofercie SS takowej nie widziałem. Mam nadzieję, że na miejscu rozwieją moje wątpliwości i dostanę to co chcę ;)

 

Pozdrawiam

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS to 1800zl czyli jest najtańszy i najlepszy. :mrgreen:

 

A co to SS??

Jakieś zdjęcie czy link do takiego tłumika??

 

Prosze o DEVILA!!! :twisted:

 

prosze bardzo tylko brudny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...