Skocz do zawartości

Swap hamulców do WRX 04


Homitri Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu, więc zakładam nowy. Przymierzam się powoli do wymiany przednich hamulców w mojej Imprezie WRX 2004r., chciałbym założyć większy zacisk z większą tarczą, wybrałem dwie opcje:

-zaciski z Puga 607 brembo na adapterze, i teraz pojawia się pytanie czy ktoś już taki swap robił u siebie i jakie tarcze można tam wcisnąć ?

-zaciski z Prosiaka, i też jaka tarcza wejdzie pod taki zacisk?

380894717_3_1000x700_zaciski-brembo-18z-

 

Proszę nie pisać, że nie wszystkie felgi mogą wejść na zacisk, zdaje sobie z tego sprawę, mam kilka kompletów kół.

W moim poprzednim aucie Celica GT-FOUR miałem założone tarcze 345mm z audi S3 też z rozstawem 5x100, czy takie tarcze podejdą do Świni?

Uprzejmie proszę o nie offtopowanie, zależy mi w miarę na szybkich odpowiedziach, bez rozmyślania i bez zbędnych pytań np. dlaczego nie oryginał STI.

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zacisku z Prosiaka wszystko się rozchodzi czy masz zacisk 17Z czy 18Z. Plus kwestia offsetu (wysokości) tarczy.

Zacisk 17Z bez problemu ożenisz z seryjną tarczą z STi. Prawie plug and play. Inne (większe/głębsze) to już zabawa z dystansowaniem zacisku.

 

Poszukaj bo było kilka tematów o zaciskach z Porsche do Imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Homitri Vegas napisał:

-zaciski z Puga 607 brembo na adapterze, i teraz pojawia się pytanie czy ktoś już taki swap robił u siebie i jakie tarcze można tam wcisnąć ?

Ja miałem takie set w GT
tarcza 326mm ori sti

 

 

IMAG0552.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...