Skocz do zawartości

Górny wahacz tylnego zawieszenia


vtec

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota spędzona w garażu ze znajomkiem i 16 tulei w tylnym zawiasie wymienionych, jeszcze zostało ustawić geometrię. Jedna śruba mimośrodowa uratowana, druga musiała zostać wycięta.
 
 
 
 
20180324_161113.thumb.jpg.8af88202af391d16dc97dbde964596a3.jpg
To z ciekawości, tuleje oryginalne? , ile PLN za całość, no i jakie wrażenia z jazdy teraz?

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ibar napisał:

To z ciekawości, tuleje oryginalne? , ile PLN za całość, no i jakie wrażenia z jazdy teraz?
 

 

OEM tuleje pływające, tuleje łącznika do regulacji zbieżności oraz jedna śruba do regulacji, reszta Febest. Tuleje były częściowo kupowane w PL i USA, koszt $123 i 295zł. Z wrażeniami muszę poczekać na ustawienie zbieżności,  czekam na podkładkę mimośrodową, bo przez pomyłkę kupiłem śruby do regulacji nowego typu i stare podkładki nie pasują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
OEM tuleje pływające, tuleje łącznika do regulacji zbieżności oraz jedna śruba do regulacji, reszta Febest. Tuleje były częściowo kupowane w PL i USA, koszt $123 i 295zł. Z wrażeniami muszę poczekać na ustawienie zbieżności,  czekam na podkładkę mimośrodową, bo przez pomyłkę kupiłem śruby do regulacji nowego typu i stare podkładki nie pasują. 
Oki, dzięki, to ja czeka na wrażenia

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się wreszcie znaleźć warsztat gdzie mają odpowiedni system mocowania nadajników do kół, bez uszkadzania krawędzi felg. Po ustawieniu zbieżność jest dużo lepiej ze stabilnością, nie ściąga. Jestem zadowolony z efektu.

Jakby ktoś przez pomyłkę kupił śrubę mimośrodową  901700154, to niech zaopatrzy się od razu w podkładkę i nakrętkę jak na poniższym zdjęciu.

20180327_112521.thumb.jpg.c52cab2a408751bfc33408ffacca8656.jpg

 

20180328_175912.thumb.jpg.72a4de1428d5e4fc3714b348b8983f76.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...