Skocz do zawartości

Felgi do Forka 2.5XT MY06


Piotr Kuc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Od jakiegos czasu rozglądam sie za jakimiś ładnymi felgami do swojego Forestera, model poliftowy 2006. Aktualnie jeździ na oryginalnych 17" Enkei ale chciałbym włożyć coś ciemnego, np. takie:

1. http://allegro.pl/felgi-alu-aluminiowe-7jx17-et48-5x100-56-1-anzio-i6767284851.html#thumb/2

2. http://allegro.pl/toyota-celica-felgi-felga-5x100-17-i6728744635.html

 

Co myślicie o takich felgach? Trwałości itd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalne z Legacy. Jedynie nieco przyciemnione. Co do trwałości przez Ciebie podanych - nie mogę się wypowiedzieć. ecaf98d9b0f3480f7f94e1dc989a8cdf.jpg

 

Muszę jeszcze tylko czarne nakrętki załatwić i będzie yako-tako.

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radek_shin no właśnie chodzi mi o jakieś ciemne, bardzo ładnie to wyglada u Ciebie. 

Najbardziej podobaja mi sie te od Celici, ale zastnawiam sie czy to nie jest jakiś chinolit który może skończyc tak:

Lotus%20LSS%20Wheel%20Broken%202%20web_zpsrmcxla87.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KamilP - faktycznie, to taka rzeźba odpada, ingerencje w strukturę felgi sobie odpuszcze ;) 

 

w takim razie zostaje taki wynalazek:

http://allegro.pl/felgi-alu-aluminiowe-7jx17-et48-5x100-56-1-anzio-i6767284851.html#thumb/2

Kojarzycie może jak to sie sprawuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko, to jest Anzio Drift, sprzedawana kiedyś jako zamiennik w ASO. Ja się skusiłem i bardzo żałowałem. Jedna była krzywa już w kartonie. Dostałem w ramach gwarancji nową. Po pierwszym zimowym sezonie wszystkie 4 były bardzo pokrzywione, mimo że nie zaliczyłem żadnych większych dziur. To były 16" z dużą ilością mięsa. Na lato miałem oryginalne 17 na profilu 45 i przejeździły 3 sezony bez najmniejszego uszczerbku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Piotr Kuc napisał:

Wlasnie ja nie chce wydać wiadra $$$ wiec szukam używanych póki co :) ale patrząc na aledrogo i olxa jest kiepsko z czymś sensownym do Forka :(

Z felgami jest trochę jak z butami... poczekaj, dołóż trochę kasy i kup coś fajnego bo koło to pierwsze coś co robi "robotę" w aucie jeśli chodzi o wygląd.

I masz PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ayu napisał:

Z felgami jest trochę jak z butami... poczekaj, dołóż trochę kasy i kup coś fajnego bo koło to pierwsze coś co robi "robotę" w aucie jeśli chodzi o wygląd.

 

Dokładnie tak. Masz ekstra furę, pomyśl o OZ-ach są ekstra. Mam je w forku 2003 i robią robotę :yahoo:

Felgi ciemne są piękne ale nie pasują do srebrnego. Mam takie borbety w ciemnozielonym Justy.

Edytowane przez Sławek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelBoro no wlasnie taka stylowka mi sie podoba - czarne albo szare matowe, najlepiej z białymi napisami na oponie. 

 

@Sławek1, miałem biale OZ w starym C4 które juz śmiga u innego właściciela. Do Forka chyba ciemne bardziej mi sie podobają, kwestia gustu :) 

 

Aż sie łezka w oku kręci:

IMG_5053.JPG

Edytowane przez Piotr Kuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ayu napisał:

Z felgami jest trochę jak z butami... poczekaj, dołóż trochę kasy i kup coś fajnego bo koło to pierwsze coś co robi "robotę" w aucie jeśli chodzi o wygląd.

I masz PW :)

szukając tych kupiłem kilka innych fajnych kompletów ... jak masz czas to poczekaj i dołóż 

IMG_0262.JPG

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Piotr Kuc napisał:

no wlasnie taka stylowka mi sie podoba - czarne albo szare matowe, najlepiej z białymi napisami na oponie. 

 

Zobacz jeszcze Enkei Yamato.  Kupiłem do OBK. Oryginalny kolor to ciemno szary mat. Po 2 sezonach w ciężkim OBK mogę napisać że mimo filigranowego wyglądu są pancerne.

 

DSC_3108.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2017 o 19:11, Sławek1 napisał:

Dokładnie tak. Masz ekstra furę, pomyśl o OZ-ach są ekstra. Mam je w forku 2003 i robią robotę :yahoo:

Felgi ciemne są piękne ale nie pasują do srebrnego. Mam takie borbety w ciemnozielonym Justy.

 

Ciemne felgi nie pasuja do srebrnego? 

Zapomniales dodac, ze wg. Ciebie.. Bo wg. mnie do srebrnego to TYLKO ciemne. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2017 o 19:10, PawelBoro napisał:

A może z wrxa o takie

image.jpeg

mnie osobiście te się podobają sam takich szukam do legacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wracajac do tematu:

znalazłem takie felgi, sprzedajacy twierdzi ze to DOTZ ale nie widze nigdzie brandowania na zdjeciach, zastanawiam sie czy to oryginaly czy podrobki ktore pekna na pierwszej dziurze:

 

 

No i pozostaje pytanie - czy wejda na 4tłoczka :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WG mnie przy ET48 nie będzie problemów, ale przy ET5x mozę być już gorzej, czyli impreza Legacy...

 

dla przykładu, przy ET38 dla 16"6,5J pasują to forka tzn na zewnątrz wystają tyle samo co ET48 7J a jednocześnie pasują pod 4 tłoczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...