Skocz do zawartości

Lotka WRX w Imprezie GD Wagon


szyszymomonn0

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Mam Bugeye N/A w wagonie i chciałbym trochę poprawić wygląd tyłu samochodu poprzez dodanie lotki z WRX.
 

W samochodzie mam zamocowaną standardową małą GX'ową lotkę i niestety jest ona przytwierdzona na 3 kołki (po lewo, po środku i po prawo).

Nie wiem za bardzo jak to by wyglądało po ściągnięciu i czy dałoby się bez problemu wyczyścić klej od niej, a później zamontować tą z WRX.

Dodatkowa sprawa to jak wygląda montaż większej lotki? Muszą być koniecznie śruby, czy wystarczy klej do szyb i bedzie bezpiecznie? Czytając wątek o forku jakiś czas temu polecali ten klej.

 

Może przerabiał ktoś ten temat, bo widziałem kilka wolnychssaków z tymi lotkami?

 Z góry dzięki za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka od WRXa mocowana jest na dwie śruby i dwa zatrzaski.

Taka lotka nie podejdzie P&P do GXa ze względu na umiejscowienie nitoskrętów w klapie.

Najlepszym sposobem jest przełożenie klapy wraz z lotką od WRXa.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na wysokości relingów. Wpierw jest spinka później nitoskręt. Spojler przykręca się na dwie śruby. Ja osobiście bym na klej tej lotki nie mocował ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżając wątek - klapa bez GX'owej lotki wygląda w ten sposób (zdjęcie z internetu):

593bd1f9a4dca_klapazesciagnietalotkazGX.jpg.8309dec244f150fe069a231f8386c0e0.jpg

 

A tutaj znalazłem wątek gdzie jest zobrazowany i opisany proces zakładania: www.stephenfung.net/the-subaru-factory-spoiler-install-from-hell/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Otwory do montażu w klapie GX'owej trzeba robić na wylot, czy da się temat załatwić nitonakrętkami np.? Jak zabezpieczyłeś środkowy otwór po małej lotce?

U mnie w garażu duża lotka zbiera kurz drugi rok już chyba, bo po zakupie stwierdziłem, że lepiej będzie znaleźć klapę od WRX w kolorze i poszukiwania się przeciągnęły :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leżała od października :P Lotkę zakładał blacharz więc dokładnie nie wiem, ale z tego co podglądałem ściągając zaślepkę w klapie to są wykorzystane i nitonakrętki i te oryginalne kołki z wrx'owej lotki. Środkowe dwa otwory są na razie zaklejone taśmą. Szukam jakiś zaślepek i wkleję je na klej do szyb.

aaaaa.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...