Skocz do zawartości

Subaru Impreza ( Bugeye ) Wagon Silver ;)


szyszymomonn0

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczek chciałem niebieski lub coś w podobie. Nie mogłem znaleźć innych niż czerwonych/różowych, a do STI nie chciałem porównywać swojego ssaka i okleiłem ładną niebieską folią holograficzną. Efekt końcowy mi przypadł do gustu :D

Źle to wygląda według Ciebie brunon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio minęło 20 tys kilometrów jak jeżdżę swoją Imprezą i z tej okazji samochód trafił "na warsztat" w związku z regulacją zaworów i przy okazji został sprawdzony poziom kompresji silnika, który pokazał ładne 13 barów na wszystkich "garach" :)

 

PS. Poniżej ostatnio wykonany strzał imprezy. Ten wydech aż prosi się o wymianę, ale wszystko w swoim czasie :D

BTS_8429.jpg

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Subaryna ostatnio zgłaszała problem z ABS. Został wymieniony czujnik prawy tył na OEM Subaru (model bodajże 27540FE040 ).

 

Impreza zaliczyła wypad w góry, na którym spisała się wyśmienicie :) 

 

DSC03945.thumb.jpg.10c66273bf2e540f2b0272ccb7b55699.jpg

DSC04011.thumb.jpg.23bf4cab2a1819e69cd0cc7ee1c149a6.jpg

DSC04014.thumb.jpg.2a5ca44643f9c1f4d5092d17ac842319.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no widzisz kilka osob tak powiedzialo i na forum tez u kogos ktos tak komentowal :)

 

szymon dawaj czarne lampy, one dopiero zmieniaja wyglada przodu w bugu :)

i jeszcze moje takie tam stwierdzenie ze w srebrnym aucie felgi w odcieniach szarosci i srebra nie robia wcale :)

kazdy inny kolor jest lepszy :D

Edytowane przez chudy__
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilkuba - wypraszam sobie Zgierz gdzie zgierz ma literkę D? Zduńska Wola, Panie.
Xy założyłem trochę z nudów i miały szybko zniknąć. Trochę się zastanawiałem nad oklejeniem jakąś delikatną folią w celach estetycznych i ochronnych, ale na razie nie miałem czasu się tym zająć.
-----
Impreza dostała dzisiaj (przy przebiegu 196711km) nowy kompletny rozrząd z pompą wody.

Lampy czarne są mega - to fakt, ale sam obawiam się, że mogę to zrąbać. Jeżeli chodzi o felgi to ze srebrnym sie zgadzam, ale szare już są spoko. Jeżeli nie pojawi się inna koncepcja to pewnie je wypiaskuje i pomaluje na złoto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Coś się cicho zrobiło ma moim wątku, a ostatnio minął bardzo ważny przebieg dla mojej imprezy ;-) Granica 200 tys. dla samochodu pokonana, z czego 25 tys. ze mną.
Ps. Ostatnio z powodu przeprowadzki do Łodzi często impreza jeździ po tamtejszych ulicach ;-) bcb90c152df227155c3e1660d18b9830.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostatnio trochę mało czasu... Przebieg rośnie głównie z powodu często pokonywanej trasy Zduńska Wola - Łódź :D

 

Przed Świętami wymieniłem świece na NGK BKR5EK.

 

 

Ostatnio przejeździłem trochę czasu z pękniętym wydechem przed samym tłumikiem końcowym i jak zaspawałem to zaczęło korcić mnie kupno czegoś głośniejszego - hahah.

Chudy - jak tam u Ciebie wyszły eksperymenty z wydechem? :)

Edytowane przez szyszymomonn0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎01‎-‎08 o 02:03, szyszymomonn0 napisał:

Ostatnio przejeździłem trochę czasu z pękniętym wydechem przed samym tłumikiem końcowym i jak zaspawałem to zaczęło korcić mnie kupno czegoś głośniejszego - hahah.

To jest jak choroba. :P
Jak zrobisz wydech - czyli różnoodległościowy kolektor wydechowy i jakiś fajny tłumik końcowy, to gwarantuję, że będziesz żałował, że tak późno to zrobiłeś. :)
Ja jeździłem na OEM kolektorze i tłumiku końcowym głośniejszym, ale całą esencja i smak wydechu Subaru się pojawił jak kolektor ogarnąłem, żałowałem, że tak późno.

Imprezka - pierwsza klasa, ale te Xksy... :P
Najważniejsze, że Tobie się podobają.

Edytowane przez thomson0073
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...