Skocz do zawartości

SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.04.2017 o 11:25, beben napisał:

Wszyscy się czajo :biglol:

Ja będę też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To ewentualnie byłaby pierwsza moja tego typu impreza, więc pytania może i nieco naiwne, ale przed zapisem chciałbym się dowiedzieć ile podczas takiego zlotu jest faktycznie jeżdżenia, a ile czekania na swoją kolej? I czy "próba sportowa" to jazda po torze na czas, czy też jakiś slalom, maty poślizgowe etc ? I ogólnie ciekaw jestem Waszej opinii, czy na początek to dobry pomysł, czy też lepiej poczekać na jakiś dzień otwarty i tam nabijać kilometry.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, McDoune napisał:

To ewentualnie byłaby pierwsza moja tego typu impreza, więc pytania może i nieco naiwne, ale przed zapisem chciałbym się dowiedzieć ile podczas takiego zlotu jest faktycznie jeżdżenia, a ile czekania na swoją kolej? I czy "próba sportowa" to jazda po torze na czas, czy też jakiś slalom, maty poślizgowe etc ? I ogólnie ciekaw jestem Waszej opinii, czy na początek to dobry pomysł, czy też lepiej poczekać na jakiś dzień otwarty i tam nabijać kilometry.
 

Byłem na poprzednich 4 zlotach i każdy był w trochę innej formule :)
Na każdym były próby sportowe z pomiarem czasu i trochę jazd szkoleniowych .

 

 

Program zlotu:

Godz. 08:30 – 09:30 - rejestracja uczestników.
Godz. 09:30 – 10:00 - oficjalne powitanie uczestników, omówienie zasad bezpieczeństwa na torze,
Godz. 10:00 – 13:00 -  zapoznanie, jazdy treningowe,
Godz. 13:00 – 13:50 – przerwa,
Godz. 13:50 -  14:00 -  zdjęcie grupowe,
Godz. 14:00 – 16:30 – próba sportowa z użyciem fotokomórki,
Godz. 16:30 – 17:00 – wręczenie pucharów, podsumowanie zlotu,
Godz. 17:00 - przewidywane zakończenie zlotu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ewentualnie byłaby pierwsza moja tego typu impreza, więc pytania może i nieco naiwne, ale przed zapisem chciałbym się dowiedzieć ile podczas takiego zlotu jest faktycznie jeżdżenia, a ile czekania na swoją kolej? I czy "próba sportowa" to jazda po torze na czas, czy też jakiś slalom, maty poślizgowe etc ? I ogólnie ciekaw jestem Waszej opinii, czy na początek to dobry pomysł, czy też lepiej poczekać na jakiś dzień otwarty i tam nabijać kilometry.

 

 

Impreza idealna na debiut. Do południa pojeździsz do woli. Na początku będzie pewnie kolejka bo wszyscy spragnieni jazdy ale wraz z kolejnymi godzinami bedzie malec. Jak poprosisz to myśle ze ktoś z ogarniętych forumowiczów zaprosi cię na prawy żebyś podpatrzył co nie co (ja jestem mało ogarnięty ale zapraszam ) lub usiądzie u ciebie (może nawet ktoś z Sjs) po to żeby podpowiedzieć .

 

Polecam , nie bedzies żałował !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, beben said:

 

Impreza idealna na debiut. Do południa pojeździsz do woli. Na początku będzie pewnie kolejka bo wszyscy spragnieni jazdy ale wraz z kolejnymi godzinami bedzie malec. Jak poprosisz to myśle ze ktoś z ogarniętych forumowiczów zaprosi cię na prawy żebyś podpatrzył co nie co (ja jestem mało ogarnięty ale zapraszam emoji6.png ) lub usiądzie u ciebie (może nawet ktoś z Sjs) po to żeby podpowiedzieć .

 

Polecam , nie bedzies żałował !!!

 

Dzięki, właśnie takiej opinii potrzebowałem. Zapisuje się i na pewno bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia na prawy :) 

edit:, łatwo poszło już się zapisałem, do zobaczenie :)

Edytowane przez McDoune
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chyba się zamelduję :yahoo:

Jak w tym roku będzie z oponkami- ktokolwiek widział ktokolwiek wie ?

Przyjechać z drogowymi czy slickami ? Osobiście wolałbym aby dopuszczone były opony z homologacją, ponieważ na torze kieleckim slicki a drogowe to przepaść. A może zrobić listę kto na slickach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...