Jump to content

Charytatywnie, choć ze szczyptą hazardu - edycja V

Recommended Posts

• Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Szanowne Forumowiczki, Szanowni Forumowicze Z uwagi, że Plejady 2017 zbliżają się wielkimi krokami, nadeszła odpowiednia chwila zainicjowania naszej akcji. Pod nieobecność Carlos-wrx, to mi

Przegapiłem jakimś cudem zakład , oczywiście jest już po wiec na nikogo nie stawiam , ale aby tradycji stało się zadość wpłacam tradycyjnie do puli 1000 zł Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

100 na Bębna

Posted Images

Beben juz na miejscu, ale mam przecieki od "braciszka", ze bedzie ogien w tym roku.  ;)

Zatem dokladam 100 pln na Alexa. 

@beben rumakuje w internetach nową zabawką, a tymczasem @ALEX pewnie analizuje, dobiera mieszanki, docina, eksperymentuje z ciśnieniem. Liczę na dobrą walkę (niekoniecznie fair) :D

3 minuty temu, Premo napisał:

Jedyne co martwi Alexa to jak zrobić balans  po lewej stronie pojazdu :D 

RK stanął kiedyś przed tym samym problemem. Podobno teraz doradza Alex'owi ;)

Szanowne Forumowiczki, Szanowni Forumowicze

Z uwagi, że Plejady 2017 zbliżają się wielkimi krokami, nadeszła odpowiednia chwila zainicjowania naszej akcji.
jego dnieobecność Carlos-wrx, to mi przypadł zaszczyt założenia tego wątku w tym roku. Już 5 raz Forumowicze postanowili wziąć udział w charytatywnej zabawie, która ma na celu wsparcie naszej podopiecznej – Oli Kuc.
Niektórzy z Was mieli okazję i przyjemność poznać dzielną Oleńkę osobiście. Dziewczynka od lat boryka się z paskudną i niestety nieuleczalną chorobą – Zespołem Leigha. Na temat schorzenia nie będę się rozpisywał. W internecie znajdziecie mnóstwo artykułów, które opisują dokładnie  z czym musi się zmagać i jak dzielnie walczy z przeciwnościami losu nasz Mała Bohaterka. Może na szczęście liczyć na wsparcie swojej Mamy – Joli, która dzień i noc czuwa przy Niej.
58f9e8e55d622_Ola1.JPG.0f2fd49cfc383bebd18e2fb6f5f6ded3.JPG

Krótki film z podziękowaniami od Dziewczyn:
[/url] Ponadto dla osób korzystających z FB
https://www.facebook.com/Aleksandra-Kuc-Zespół-Leigha-229897910398296/

Sama zabawa polega na obstawianiu zwycięzcy trasy szosowej tegorocznych Plejad. Jak wszyscy wiedzą, zawodnicy jadą tam „na luzie” , tylko dziwnym trafem rywalizacja ta zbiera srogie żniwa. Urwane koła, pogięte blachy i inne straty są nieodłącznym elementem tych  zawodów.
Każda z osób obstawia swojego faworyta i deklaruje według uznania kwotę pieniężną. 
Jednak niezależnie, kto w tym roku okaże się triumfatorem, cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc dla naszej Forumowej Oleńki. 
Tradycyjnie Po Plejadach podam nr konta dla dobrowolnych wpłat. 

Zapraszam do udziału wszystkich Forumowiczów. Nie tylko uczestników Plejad.

Pobijmy w tym roku kolejny rekord i pokażmy siłę Forum Subaru

No to zaczynamy!

58f9e6c206fc5_OLAIJOLA.thumb.jpg.2327f6b3ad14ebf1fdc284eec20f4674.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Cześć wszystkim!!!

W tym roku kolejny raz deklaruje się, że mogę być Skarbnikiem. Jak to było do tej pory, będę prowadził "księgowość" i  wszelkie dane o wpłatach będą dostępne dla osób zainteresowanych. ;)

Nadmienię, że na imprezie wcześniaków udało się również zebrać "parę groszy" :yahoo:, które przekazał mi w sobotę Dzioba. 

Myślę, że akcję możemy pociągnąć do 30 czerwca. Co Wy na to?W międzyczasie postaram się ustalić, kiedy możemy wszyscy spotkać się z Dziewczynami i wspólnie wręczyć naszą pomoc!!! Każdy jest mile widziany!!!

Poniżej dane do wpłat:

Paweł Plata

72 1240 5080 1111 0000 5196 6634

UWAGA!!!!!

W tytule proszę wpisywać swój nick z dopiskiem  "Dla Oli" 

40 minut temu, ALEX napisał:

W tym roku kolejny raz deklaruje się, że mogę być Skarbnikiem.

Poszło. 

Pojszlo i ode mnie ; -)