Skocz do zawartości

Charytatywnie, choć ze szczyptą hazardu - edycja V


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne Forumowiczki, Szanowni Forumowicze

Z uwagi, że Plejady 2017 zbliżają się wielkimi krokami, nadeszła odpowiednia chwila zainicjowania naszej akcji.
jego dnieobecność Carlos-wrx, to mi przypadł zaszczyt założenia tego wątku w tym roku. Już 5 raz Forumowicze postanowili wziąć udział w charytatywnej zabawie, która ma na celu wsparcie naszej podopiecznej – Oli Kuc.
Niektórzy z Was mieli okazję i przyjemność poznać dzielną Oleńkę osobiście. Dziewczynka od lat boryka się z paskudną i niestety nieuleczalną chorobą – Zespołem Leigha. Na temat schorzenia nie będę się rozpisywał. W internecie znajdziecie mnóstwo artykułów, które opisują dokładnie  z czym musi się zmagać i jak dzielnie walczy z przeciwnościami losu nasz Mała Bohaterka. Może na szczęście liczyć na wsparcie swojej Mamy – Joli, która dzień i noc czuwa przy Niej.
58f9e8e55d622_Ola1.JPG.0f2fd49cfc383bebd18e2fb6f5f6ded3.JPG
 
 
Krótki film z podziękowaniami od Dziewczyn:
[/url] Ponadto dla osób korzystających z FB
https://www.facebook.com/Aleksandra-Kuc-Zespół-Leigha-229897910398296/
 
Sama zabawa polega na obstawianiu zwycięzcy trasy szosowej tegorocznych Plejad. Jak wszyscy wiedzą, zawodnicy jadą tam „na luzie” , tylko dziwnym trafem rywalizacja ta zbiera srogie żniwa. Urwane koła, pogięte blachy i inne straty są nieodłącznym elementem tych  zawodów.
Każda z osób obstawia swojego faworyta i deklaruje według uznania kwotę pieniężną. 
Jednak niezależnie, kto w tym roku okaże się triumfatorem, cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc dla naszej Forumowej Oleńki. 
Tradycyjnie Po Plejadach podam nr konta dla dobrowolnych wpłat. 
 
Zapraszam do udziału wszystkich Forumowiczów. Nie tylko uczestników Plejad.
 
Pobijmy w tym roku kolejny rekord i pokażmy siłę Forum Subaru
 
No to zaczynamy!
 
 
58f9e6c206fc5_OLAIJOLA.thumb.jpg.2327f6b3ad14ebf1fdc284eec20f4674.jpg



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!!!

 

W tym roku kolejny raz deklaruje się, że mogę być Skarbnikiem. Jak to było do tej pory, będę prowadził "księgowość" i  wszelkie dane o wpłatach będą dostępne dla osób zainteresowanych. ;)

Nadmienię, że na imprezie wcześniaków udało się również zebrać "parę groszy" :yahoo:, które przekazał mi w sobotę Dzioba. 

Myślę, że akcję możemy pociągnąć do 30 czerwca. Co Wy na to?W międzyczasie postaram się ustalić, kiedy możemy wszyscy spotkać się z Dziewczynami i wspólnie wręczyć naszą pomoc!!! Każdy jest mile widziany!!!

Poniżej dane do wpłat:

Paweł Plata

72 1240 5080 1111 0000 5196 6634

UWAGA!!!!!

W tytule proszę wpisywać swój nick z dopiskiem  "Dla Oli" 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...