Skocz do zawartości

Charytatywnie, choć ze szczyptą hazardu - edycja V


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne Forumowiczki, Szanowni Forumowicze


Z uwagi, że Plejady 2017 zbliżają się wielkimi krokami, nadeszła odpowiednia chwila zainicjowania naszej akcji.
Pod nieobecność Carlos-wrx, to mi przypadł zaszczyt założenia tego wątku w tym roku. Już 5 raz Forumowicze postanowili wziąć udział w charytatywnej zabawie, która ma na celu wsparcie naszej podopiecznej – Oli Kuc.

Niektórzy z Was mieli okazję i przyjemność poznać dzielną Oleńkę osobiście. Dziewczynka od lat boryka się z paskudną i niestety nieuleczalną chorobą – Zespołem Leigha. Na temat schorzenia nie będę się rozpisywał. W internecie znajdziecie mnóstwo artykułów, które opisują dokładnie  z czym musi się zmagać i jak dzielnie walczy z przeciwnościami losu nasz Mała Bohaterka. Może na szczęście liczyć na wsparcie swojej Mamy – Joli, która dzień i noc czuwa przy Niej.

58f9e8e55d622_Ola1.JPG.0f2fd49cfc383bebd18e2fb6f5f6ded3.JPG

 

 

Krótki film z podziękowaniami od Dziewczyn:

Ponadto dla osób korzystających z FB
https://www.facebook.com/Aleksandra-Kuc-Zespół-Leigha-229897910398296/

 

Sama zabawa polega na obstawianiu zwycięzcy trasy szosowej tegorocznych Plejad. Jak wszyscy wiedzą, zawodnicy jadą tam „na luzie” :D, tylko dziwnym trafem rywalizacja ta zbiera srogie żniwa. Urwane koła, pogięte blachy i inne straty są nieodłącznym elementem tych  zawodów. ;)
Każda z osób obstawia swojego faworyta i deklaruje według uznania kwotę pieniężną. 

Jednak niezależnie, kto w tym roku okaże się triumfatorem, cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc dla naszej Forumowej Oleńki. 
Tradycyjnie Po Plejadach podam nr konta dla dobrowolnych wpłat. 

 

Zapraszam do udziału wszystkich Forumowiczów. Nie tylko uczestników Plejad.

 

Pobijmy w tym roku kolejny rekord i pokażmy siłę Forum Subaru

 

No to zaczynamy! :)

 

 

58f9e6bc3c7c5_OLAIJOLA2.thumb.JPG.bdb3e644692ab6697840919358bafc9d.JPG

OLA I JOLA.jpg

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Premo napisał:

i na zeszłorocznego zwycięzcę czyli Jumpmana tez 200 ;) 

To najgorzej postawione pieniądze na cokolwiek w Twoim życiu ale jak chcesz :D

 

4 godziny temu, ALEX napisał:

w tym roku jedziemy razem z Carfitem, co raczej nie wróży nic dobrego.

Lepiej zabieraj sie za treningi, bo carfit raczej bedzie miał dość interesujący punkt odniesienia zważywszy na to, ze na testach pilotował Kubice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

 

- zachęcam was bardzo do udziału w tej akcji. Jest to, myślę że można już tak to nazwać, od kilku lat tradycyjny element Plejad, a  ściślej przed plejadowej gorączki. Genezę pomysłu pewnie znacie..... Pamiętam co było jak Carlos stworzył ten wątek, sporo osób uwierzyło że naprawdę mocno iskrzy pomiędzy mną, Premo, Carlosem itd  :biglol: 

Ale co tu dużo gadać. Cel jest fantastyczny. Naprawdę warto wspomóc Olę i choć odrobinę pomóc jej w codziennej walce !!!! Dziewczyną na pewno się przyda każdy zastrzyk $$$

 

- dorzucam 500 do puli. Mam swój typ ale przez wrodzoną skromność go nie podam ;)

 

- Premo próbuje mnie chyba wykończyć na wszelkie sposoby. Najpierw polecił Marasa, oddaj wóz mówił będzie Pan zadowolony, no i auto pojechało na wymianę wiązki. W jakim jest stanie, większość wie ;) Mareczku pozdrawiam serdecznie :) :biglol: . Zakładając że Marek odda mi samochód, Premo wprowadza plan B, czyli presja, presja, presja !!! stąd chyba pomysł na "Bęben kontra reszta" ;) . Nie dam się :)

 

- w zeszłym roku padł pomysł żebyśmy (Premo, Alex, Ja i inni) sponsorów tej fantastycznej akcji czyli was jeśli ktoś oczywiście wyrazi taką chęć, powozić, postraszyć, powygłupiać się itd . w zeszłym roku nie doszło to do skutku z kilku powodów. Ja np urwałem koło :yahoo:, Premo zmielił dyfer, Alexa bolała głowa ;) W tym roku ponawiam chęci ale szczerze mówiąc nie mogę wymyślić odpowiedniej formuły żeby to zrobić podczas Plejad.

A może spotkajmy się na, również tradycyjnym, zlocie Subaru organizowanym przez SJS na torze Kielce. W tym roku zlot jest 29.07, zakładam że sporo z nas tam będzie . Co wy na to żeby tam zrealizować te jazdy ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedyna opcja tym bardziej, że trzeba poobwozić jeszcze zeszłorocznych darczyńców ;) No bo nie poukładało się, najpierw moje się przerabiało, potem Bębna się demontowało co trwa do dziś :) ale w końcu pomniki ożyją w tym samym czasie i zorganizujemy Kielce ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też swoje dokładam, no i może trochę uporządkuje „zakłady”:

 

Bęben:

100 pln – Bartek1986

100 pln – dzioba

100 pln - Andremil

 

Alex:

100 pln – kowal

100 pln – Platon

200 pln – dzioba

100 pln – przemekka

100 pln – Aga

200 pln – Premo

100 pln – elmo

100 pln – Pan Dziedzic

100 pln – Andremil

 

Reszta świata:

100 pln (MTS) – Ayo

10 pln ?(Premo) – dzioba

200 pln (Jumpman) – Premo

500 pln – bęben

100 pln - Andremil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben:

100 pln – Bartek1986

100 pln – dzioba

100 pln - Andremil

300 pln - Góral z Łodzi

 

Alex:

100 pln – kowal

100 pln – Platon

200 pln – dzioba

100 pln – przemekka

100 pln – Aga

200 pln – Premo

100 pln – elmo

100 pln – Pan Dziedzic

100 pln – Andremil

 

Reszta świata:

100 pln (MTS) – Ayo

10 pln ?(Premo) – dzioba

200 pln (Jumpman) – Premo

500 pln – bęben

100 pln - Andremil

100 pln na Prema (choć powoli zaczyna mi brakować cierpliwości :mrgreen: ) - BartZ

200 pln - Slesz

100 pln - Sebekian

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...