Skocz do zawartości

Kable wzmacniacz-akumulator


Piciak

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry Panstwu :)

 

czy ktos bylby w stanie mi odpowiedziec, ktoredy najlepiej przepuscic kabel zasilajacy od wzmacniacza, ze srodka auta, przez sciane grodziowa do akumulatora? 

Poki co przeprowadzilem kable pod kanapa, potem pod wykladzina i wychodza mi spod recznego. 

Kiedys w civicu 5g to robilem ale mialem wyjety caly srodek, bez deski tapicerki etc, wiec sprawa byla prosta. 

Czy musze tutaj sciagac deske rozdzielcza? Czy jest jakies latwiejsze rozwiazanie? Jest gdzies jakis magiczny otwor? :P

 

Samochod to Impreza GT 2000r

 

 

Edytowane przez Piciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Piciak napisał:

Dzien dobry Panstwu :)

 

czy ktos bylby w stanie mi odpowiedziec, ktoredy najlepiej przepuscic kabel zasilajacy od wzmacniacza, ze srodka auta, przez sciane grodziowa do akumulatora? 

Poki co przeprowadzilem kable pod kanapa, potem pod wykladzina i wychodza mi spod recznego. 

Kiedys w civicu 5g to robilem ale mialem wyjety caly srodek, bez deski tapicerki etc, wiec sprawa byla prosta. 

Czy musze tutaj sciagac deske rozdzielcza? Czy jest jakies latwiejsze rozwiazanie? Jest gdzies jakis magiczny otwor? :P

 

Samochod to Impreza GT 2000r

 

 

Jaki masz wzmacniacz ? Musisz do aku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Kurczę nie widzę na focie ale domyślam się którędy, dzięki! Zostawię fotę komory GTka dla potomnych z zaznaczonymi zaślepkami, które się nadają. Zasilanie zamierzam przeprowadzić pod serwem (strzałka), bezpiecznik zawiesić na lewym kielichu za filtrem paliwa. Zaślepki po prawej stronie nadają się idealnie pod gaugany (boost, ciśnienie oleju).
 

zaslepki grodziowa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spróbować możesz przy pedałach powinna iść wiązka przez gumowa zaślepkę i do błotnika do przodu pocisnąć aż wyjdzie przy aku a do tyłu po całym progu pod listwami progów pod kanapę i do bagażnika. Ja tak miałem i dużo rozbierać nie trzeba było, robota na niecałą godzinkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! A jak sobie poradziłeś z przepuszczeniem kabla przez ową przelotke - nie chce jej niszczyć (mimo, że jest u mnie jeszcze jeden króciec zaślepiony w tej zaślepce - ale na pewno nie zmieści 4 AWG?? Ja mam rozebrane auto to mogę któredy chce, nie mam nic do rozbierania :) nie mniej ciągle nie leży mi niszczenie ori przelotki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...