Skocz do zawartości

OBK MY2010 lewe lusterko nie składa się


von Grosheck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek jak w temacie.

Lusterko wsteczne lewe nie składa się po zadaniu funkcji poprzez przycisk.Poza tym odczuwam lekki luz na zawiasie lusterka.

Nie wiem czy przypadkiem nie lusterko nie zostało przełamane podczas postoju na parkingu.

Dodaję że pozostałe fukcje jak regulacja, grzanie oraz kierukowskaz działają bez zarzutów.

 

Wysłane z mojego MARSHALL przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Po przyhaczeniu o słup i przegięciu lusterka w drugą stronę przez ok 12 m. działało z oporami. Z uwagi, że nie składam go codziennie specjalni mi to nie dokuczało. Gorzej jak się zapominałem i chciałem je składać. Wówczas było słychać gruchotanie, wycie i trzaski. Lusterko poległo podczas innej szkody. Koszt 2000zł to była abstrakcja.  Jeśli masz całą obudowę (tę w kolorze nadwozia) rozważ portale zakupowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
7 minut temu, PILOTZOLSZTYNA napisał(a):

podepnę się do tematu

przytarłem lusterkiem o garaż i obudowa mi się połamała (ta czarna) kolorowa jest cała

czy może ma ktoś rysunek złożeniowy z rysunkami części bo chyba będę to sklejał (outback 2009)

Kup używane, sprawne lusterko, zmień tylko tę kolorową obudowę i masz z głowy. Szkoda czasu na klejenie. Ja wymieniałem swoje kilka lat temu bo na parkingu mi ktoś przywalił i połamał, zapłaciłem wtedy 150zł i mam spokój do dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2023 o 22:05, Orear napisał(a):

Kup używane, sprawne lusterko, zmień tylko tę kolorową obudowę i masz z głowy. Szkoda czasu na klejenie. Ja wymieniałem swoje kilka lat temu bo na parkingu mi ktoś przywalił i połamał, zapłaciłem wtedy 150zł i mam spokój do dzisiaj. 

to nie tak łatwo nie ma ich zbyt wiele a używka jak jest to 600 w górę pobiłem samą czarną dolną  obudowę więc szukam może ma ktoś ta część lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...