Skocz do zawartości

Lista naklejkowa Plejady 2017


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Takie lamerskie pytanie, od strony pilota pilot u góry, od kierowcy kierowca? Czy powinno być na obu tak samo?
@beben spoko jak coś ważne, że duże są ok, najwyżej skroce sobie nick :)

@KrissKristoffers ale i tak brakuje mi jednego i ale to nic ja używam zamiennie nicka MVP :) więc posklejam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że powoli pierwsze przesyłki docierają do adresatów. Jeśli ktoś z was zauważy, a już widzę że są takie sytuacje, jakieś literówki, błędy w kolorystyce czy inne niezgodności z zamówieniem to poproszę o info, najlepiej i tu i na pw. Myślę że wszystko da się do Plejad poprawić.

Błędy takie jak u @marivip mogą się niestety przydarzyć. Ja podczas adresowania znalazłem dwa takie przypadki. W takiej sytuacji daję info do drukarni jakie literki, w jakim kolorze i ilości mają uzupełnić (np. @marivip dostanie 2 szt czarnych "i" )  i zrobicie sobie stosowne poprawki już na plejadach. Przepraszam z góry za błędy ale ja tu jestem tylko pośrednikiem.

 

Gdyby ktoś do piątku nie dostał przesyłki to dajcie mi znać zlecę wydruk nowych i przywiozę wam na plejady.

 

 

kolejność naklejania dowolna, za to z tego co się dowiedziałem u Dyrekcji nie ma za to kar na BK :P . W rajdach jest zasada że na górze jest nazwisko osoby która siedzi po tej stronie czyli mamy odwrotna kolejność na poszczególnych szybach. Ja tak naklejam, a co wy zrobicie to zależy włącznie od was :D Nie proponuję naklejać nicka żony od wewnętrznej strony klapy bagażnika bo może nie zrozumieć żartu ;) 

Edytowane przez beben
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...