Skocz do zawartości

zakup stacji multimedialnej do Outback 2013


rutek111

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę o pomoc. Chciałbym moje zupełnie niepraktyczne radio zamienić na stację multimedialną z możliwością wgrywania dowolnej nawigacji? Czy ktoś wie gdzie można taka kupić pasującą do Outbacka 2013? No i taką która nie będzie grała gorzej od seryjnego radia bez nawigacji. Najlepiej w okolicach Poznania i z montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, rutek111 napisał:

pasującą do Outbacka 2013

 

srebrne plastiki?

najtaniej http://allegro.pl/subaru-legacy-outback-9-14-radio-nawigacja-android-i6773907407.html

nowszy android ale drożej http://allegro.pl/radio-nawigacja-subaru-legacy-outback-2009-2012-fv-i6371135813.html

wszystko z chin robione przez firme witson

przed montazem trzeba testowac kazdy egzemplarz bo roznice w jakosci sa dramatyczne ;)

jakbys mial czarne plastiki (jak ja) to pozostaje http://www.iceboxauto.com/subaru-outback-legacy-2008-2013-android-60-b5780-b

android 6 i lepsze parametry, producent ten sam czyli witson

w zestawach jest okablowanie ale trzeba przerabiac zasilanie kamery bo ma 6v

montaz banalny

 

tapatalked

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rutek111 napisał:

Mam prośbę o pomoc. Chciałbym moje zupełnie niepraktyczne radio zamienić na stację multimedialną z możliwością wgrywania dowolnej nawigacji? Czy ktoś wie gdzie można taka kupić pasującą do Outbacka 2013? No i taką która nie będzie grała gorzej od seryjnego radia bez nawigacji. Najlepiej w okolicach Poznania i z montażem.

 

Napisz do http://www.gms.pl/ 

Maja dedykowana do Forestera i XV, ale ja kupiłem "uniwersalną " 6808 Prestige. Działa bardzo dobrze z każdą mapa na microSD. Ja testowałem AutoMapę i iGO. Firma, w której montowałem, proponowała żebym jednak nie decydował się na urządzenie z Androidem (chociaż chciałem, bo znam), ponieważ częściej sie zawieszają, sa mniej stabilne... (nie mieli żadnego "na stanie", wiec było im obojętne co sprowadzą). Ze strony GMS jest też spore wsparcie i łatwy kontakt z nimi.

Ten 6808 jest specyficzny, może Ci nie odpowiadać to, że oprócz przycisku "power" nie ma nic na wierzchu... - dzięki temu wygląda rewelacyjnie w samochodzie ale wszystko "na dotyk". A po ostatniej aktualizacji urządzenia można nawet wgrać taki ekran powitalny ;-)

 

6808 Subaru.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2017 o 12:58, piotruś napisał:

ja kupiłem "uniwersalną "

 

ale ty masz otwor w desce 2din

problemem w outbackach bm/br jest nietypowy ksztalt radia

mozna zastosowac ramke (np metra) zeby dostac otwor 2din ale nie wszystkim podoba sie taka rzezba

oczywiscie trzeba dolozyc interfejs do sterowania z kierownicy, zlacze oem-iso, redukcje antenowe, adapter aux-in

teoretycznie problem znika przy montazu stacji dedykowanej bo ma okablowanie kostka w kostke - zazwyczaj ;)

kiedys stopol sprowadzal stacje phantom z chin oparte na win.ce i dedykowane do obk-a ale z jakoscia bylo jak na loterii - trafisz lub nie

najnowsze witsony maja przede wszystkim 2gb ramu i duzo lepsze procki wiec nie grzeja sie tak jak poprzednie

ja sugeruje osobiste testy kazdego sprzetu bo mozna sie mocno naciac

 

18 godzin temu, rutek111 napisał:

jak coś wyprobuję to dam znać 

 

:)

 

tapatalked

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś miałem dedykowaną stację w outbacku IV na windowsie. Niestety radio słabo obierało w dalszych odległościach od nadajników. Nie obsługiwało oryginalnego mikrofonu i nie wszystkie klawisze na kierownicy działały poprawnie, Nie wiem, jak te na androidzie działają. Najtaniej jest kupić na chińskim portalu - poniżej 300$ 

Edytowane przez Andrzejxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Andrzejxx napisał:

Nie wiem, jak te na androidzie działają

 

Loteria, jak trafisz.

Sprawdziłem kilka dedykowanych do legacy/outbacka i żadna nie obsługiwała poprawnie sterowania z kierownicy.

Sterowanie radiem jako tako ale z telefonem nie poradziły sobie. Tuner radiowy, BT i obsługa navi też różnie raczej gorzej niż lepiej.

Albo pechowo trafiam albo TTTM ;)

 

16 godzin temu, Andrzejxx napisał:

Najtaniej jest kupić na chińskim portalu - poniżej 300$

 

Można nawet znaleźć po 230 dol. Większość produkowane przez seicane lub witsona.

Najtaniej i chyba najlepiej zostawić OEM radio i korzystać ze smartfona w aucie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W poprzedniej bryce miałem stacje dedykowaną 2din, chinol of course :), zgadzam się co do jakości, wykonanie jak najbardziej ok ale np żeby radio złapać porządnie to nie było mowy plus słabiutki mikrofon do rozmów i kilka innych kwiatków wybiło mi z głowy 2din do mojego Subaraka Outbacka, zostaję przy fabryce, co mi po okienku z grafiką jak coś innego ważniejszego (radio, bluetooth) będzie kulało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OBK CVT napisał:

 

Ja odpuściłem androida i jak już napisałem na 'ogólnym' zapakowałem taki wynalazek na win.ce ;)

 

 

 

Navi.jpg

Wygląda piknie, bluetooth I radio jak w serii? 

Łapie nazwy stacji radiowych czy tylko wyświetla MHz? 

Zaintrygowanym :P, brałeś z neta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2017 o 20:12, Przemek Chudzik napisał:

Wygląda piknie, bluetooth I radio jak w serii? 

 

BT posiada, ściąga całą książkę, sterowanie radiem i telefonem z kierownicy.

Obsługuje fabryczną kamerę cofania.

 

Dnia 3.07.2017 o 20:12, Przemek Chudzik napisał:

Łapie nazwy stacji radiowych czy tylko wyświetla MHz?

 

Nie ma RDS (niestety), tylko częstotliwości AM i FM. Tuner amerykański ale z pełnym zakresem.

 

Dnia 3.07.2017 o 20:12, Przemek Chudzik napisał:

brałeś z neta? 

 

W US w radio-upgrade ale paczka przyszła z Hongkongu ;) można negocjować cenę.

W komplecie micro sd z mapami IGO EU, aktualizacja teoretycznie lifetime.

 

Edytowane przez OBK CVT
info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Hej, mam wersję z USA 2014 rok gdzie siedział zestaw Harman Kardon i zakupiłem poniższy zestaw. Żadne kable nie pasowały i był problem z puszczeniem sygnału przez  oryginalny wzmacniacz Harmana bo innej opcji za bardzo nie było aby to grało solidnie. Panowie o których zostawiłem auto po dwóch dniach główkowania poprzerabiali kable i przejściówki dzięki czemu wszystko działa idealnie, sygnał idzie przez oryginalny wzmacniacz, radio ma własną antenę GPS, wejście na SIM( polecam standardowy pakiet na kartę - telefon i internet a nie tylko pakiet internetu ponieważ sygnał wtedy jest lepszy ), kamerę polecam wymienić za ok 100 zł bo ta co jest seryjnie to badziew i na dużym ekranie pixeloza - wymiana nie wymaga ciągania kabli, można to zrobić na istniejącym, dodatkowo panowie wpięli się w standardowy USB i AUX w podłokietniku a drugie USB i SIM jest w schowku. Sterowanie z kierownicy, parowanie z telefonem bez problemu.

 

https://allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-gps-subaru-outback-2009-14-android-11748451969

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Miałem problem z migającym ekranem konfiguracji przycisków kierownicy którego nie dało się wyłączyć ale w ciągu 3 dni naprawili mi w ramach gwarancji. Pomimo tej małej wpadki ogólnie sprzęt spoko i jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...