Skocz do zawartości

Forester MY 2018


Guliwer

Rekomendowane odpowiedzi

A czy FXT MY2018 poza grzaną kierownicą, co już chyba nie jest tajemnicą B) będzie miał jakieś inne zmiany?

Niby mogę czekać do odbioru, na który nie mogę już się doczekać, ale niektórzy chcą poznać płeć dziecka, zanim się urodzi :yahoo: 

p.s. akurat ja czekałem do rozwiązania, co w przypadku zakupu Subaru okazało się dobrym przetarciem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 14.04.2017 o 13:10, Dyrekcja napisał:

Przykro mi, lecz na tematy MY18 nie mogę się jeszcze oficjalnie wypowiadać.

Wychodzi na to, że w Stanach ruszyła sprzedaż. Ciekawe to nowe logo:

Clipboard01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lesiorip napisał:

W usa musisz się rozpychać i wyróżniać za duży rynek i konkurencja, a u nas dla pewnych marek jesteśmy tylko tzw. gospodarstwem pomocniczym.

Wiem wiem, ale niestety dla mnie, oznacza to większy wkład finansowy na początku, żeby się "wyróżnić".

> Mini Countryman Cooper S, Forester XT '17 < widzę, że znalazłeś złoty środek, jakby jeszcze dorzucić Granda np Trackhawka, to byłoby oczko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W Stanach jest za dopłatą. W Europie w XT nie ma, bo to samochód "sportowy" :biglol: , wszakże Platinum to teraz Sport i poza tym nie lubiany poza Polską.

Ale w V generacji już będzie z nową płytą podłogową oraz 1.6 DIT + prąd > to tylko moje przypuszczenia, za które mogę postawić garść orzechów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Foresterze XT MY 2018 EU EyeSight niestety nie będzie... całą dyskusję na ten temat przeniosłem do wątku:

 

 

Tu, zgodnie z zamysłem załozyciela wątku, proponowałbym skupić się na tym co Forester MY 2018 EU ma ;) 

http://www.subaru.pl/2018forester.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Guliwer napisał:

XT NIE zasługuje na ES w Polsce/części Europy

 

@Guliwer to nie tak... po prostu w części Europy są tak dobrzy i wymagający kierowcy, że dostrojenie EyeSight, w tak szybkim samochodzie jak Forester XT, trwa trochę dłużej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do mnie mów, system VAG-a nigdy mnie nie pokonał, chociaż parę razy się spociłem, jak zobaczyłem na ekranie: Game Over lub Zero Lives Remaining :biglol: Więc po kij mi ES :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odświeżę trochę wątek gdyż mam do Szanownej Dyrekcji dwa pytania. 

1. Do kiedy jest przewidziany okres zamawiania obecnej generacji XT przed wejściem nowego modelu?

2. Czy były jakieś i ewentualnie jakie, "ukryte" zmiany w Foresterze na ten rok?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FilipBB napisał:

Odświeżę trochę wątek gdyż mam do Szanownej Dyrekcji dwa pytania. 

1. Do kiedy jest przewidziany okres zamawiania obecnej generacji XT przed wejściem nowego modelu?

2. Czy były jakieś i ewentualnie jakie, "ukryte" zmiany w Foresterze na ten rok?

 

Pozdrawiam

Pozwolę sobie udzielić odpowiedzi na powyższe pytania.
Ad.1 Proszę mieć na uwadze, że od września br. wchodzą nowe normy emisji spalin, które niestety nie będą korzystne dla wielu producentów oferujących mocne turbo benzyny. Nie chcę "wróżyć z fusów" ale sam jestem ciekaw co czeka model XT...
Ad.2 Brak zmian

 

Pozdrawiam

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, raju napisał:

Pozwolę sobie udzielić odpowiedzi na powyższe pytania.
Ad.1 Proszę mieć na uwadze, że od września br. wchodzą nowe normy emisji spalin, które niestety nie będą korzystne dla wielu producentów oferujących mocne turbo benzyny. Nie chcę "wróżyć z fusów" ale sam jestem ciekaw co czeka model XT...
Ad.2 Brak zmian

 

Pozdrawiam

 

Dzięki! Dlatego też zadałem pytanie Szanownej Dyrekcji, gdyż ona zapewne odpowiedź na pytanie, co będzie po wrześniu już zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz kupić XT to zrób to teraz. Nie ma obecnie w sieci żadnych danych o następcy tego modelu, więc nie spodziewam się, że Dyrekcja napisze tutaj coś więcej. A wziąć trzeba jeszcze poprawkę, że EU i tak dostanie to auto (jak większość innych modeli) rok po premierze w JP czy US (o ile w ogóle).

Może salon w NY coś pokaże nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, aflinta napisał:

Jeżeli chcesz kupić XT to zrób to teraz. Nie ma obecnie w sieci żadnych danych o następcy tego modelu, więc nie spodziewam się, że Dyrekcja napisze tutaj coś więcej. A wziąć trzeba jeszcze poprawkę, że EU i tak dostanie to auto (jak większość innych modeli) rok po premierze w JP czy US (o ile w ogóle).

Może salon w NY coś pokaże nowego...

 

No i jest prawdopodobne, że będzie już z tym filtrem cząstek stałych ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Skoro wiadomo, że nowy Forester wejdzie do PL dopiero w połowie 2019 roku, chciałem zapytać Dyrekcji czy to oznacza, że w styczniu będzie można jeszcze zamawiać XT-eki? Jeśli nie, to do kiedy powinna być możliwość złożenia zamówienia FXT?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...